Keystone logo
University of South Carolina

University of South Carolina

University of South Carolina

Įvadas

Kai pasirenkate slaugą Pietų Karolinoje, mokotės iš kvalifikuotų pedagogų, klinikų ir tyrėjų. Pasirinkę slaugą Pietų Karolinoje, jūs prisijungiate prie rūpestingų, atsidavusių ir novatoriškų specialistų komandos. Kai pasirenkate slaugą Pietų Karolinoje, pasirenkate būti lyderiu.

Slaugos kolegiją baigė daugiau nei 10 000 slaugytojų, nes 1957 m. Tai buvo pirmoji valstybėje akredituota bakalaureato slaugos programa. Mūsų absolventai, dabar įsikūrę visame pasaulyje, padėjo pagerinti sveikatos prieinamumą ir kokybę visoje Pietų Karolinoje, JAV. ir visame pasaulyje.

Kolegijoje veikia aktyvios studentų grupės, tarp jų - Studentų slaugytojų asociacija, „Slaugos vyrai“, „Chi Eta Phi“, tarptautinė „Sigma Theta Tau“ ir „Juodųjų slaugytojų“ asociacija. Dekanas turi įsteigtą bakalauro ir magistrantūros patarėjų tarybą, kuri skatina abipusį studentų bendravimą ir kolegijos vadovybę. Didėjant studentų skaičiui, mūsų dėstytojų skaičius išaugo iki 139 nuolatinių ir ne visą darbo laiką dirbančių dėstytojų, kurie įtraukia mūsų studentus į mūsų švietimo, praktikos ir politikos sritis. Visi mūsų dieniniai dėstytojai yra parengti doktorantūros studijos arba priimami į doktorantūros programą.

Vietos

  • Midtown - Downtown

    Midtown - Downtown, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai