Keystone logo
University of South Carolina

University of South Carolina

University of South Carolina

Įvadas

University of South Carolina universiteto medicinos mokykla Greenville yra ketverių metų medicinos mokykla, įsikūrusi „Prisma Health – Upstate“ centre, anksčiau vadinta „Greenville Health System“, didžiausia regiono priežiūros paslaugų teikėja, ir kurią palaikė dviejų dešimtmečių partnerystė teikiant visapusišką medicinos pagalbą. mokymas studentams iš University of South Carolina didžiausio valstybinio valstybinio universiteto.

Pietų Karolinos valstijoje, Upstate, yra kitokia medicinos mokykla - vieta, kur rytojaus gydytojai mokosi kartu su šiandieniniais gydytojais ir visais tarpdisciplininės sveikatos priežiūros komandos nariais nuo pat pirmos dienos. University of South Carolina universiteto Greenville medicinos mokykla siūlo praktinę, realią patirtį, kuri nėra vien tik ateities pažadas, bet gyvenimo būdas.

University of South Carolina universiteto medicinos mokykla Greenville yra vieta, kur studentai mokosi naudodamiesi naujausiomis klinikinėmis, informacinėmis ir modeliavimo technologijomis, ir kurdami lyderystės, klinikinius ir tarpasmeninius įgūdžius, būtinus užtikrinant naujos kartos pacientų sveikatos priežiūrą užtikrintai ir užtikrintai. atjauta.

Vietos

  • Midtown - Downtown

    Midtown - Downtown, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Programos

    Klausimai