Keystone logo
University of Alabama at Birmingham

University of Alabama at Birmingham

University of Alabama at Birmingham

Įvadas

University of Alabama at Birmingham (UAB) Visuomenės sveikatos mokykla yra viena geriausių švietimo vertybių pietryčiuose. Mūsų CEPH akredituota visuomenės sveikatos programa pagal JAV naujienų ir pasaulio ataskaitą užima 19 vietą.

University of Alabama at Birmingham visuomenės sveikatos mokykloje taip pat gavo 2020 m. Sveikatos profesijų aukštojo mokslo įvairovės įvairovės (HEED) apdovanojimą iš žurnalo „INSIGHT Into Diversity“ - seniausio ir didžiausio į įvairovę orientuoto leidinio aukštojo mokslo srityje. Įperkamų mokslų, konkurencingų stipendijų ir mažų pragyvenimo išlaidų Birmingemo srityje veiksnys, kurio nauda už dolerį yra neprilygstama daugumai valstybinių ir privačių universitetų.

Mes dirbsime su jumis, kad pritaikytume studijų kursą pagal jūsų poreikius. Siūlome visuomenės sveikatos mokslų bakalauro (BS), visuomenės sveikatos magistro (MPH), visuomenės sveikatos mokslų magistro (MSPH), visuomenės sveikatos daktaro (DrPH) ir filosofijos daktaro (PhD) laipsnius. Taip pat yra internetinės MPH / MSPH, suderintos studijų programos ir absolventų pažymėjimų programos.

Vietos

  • Birmingham

    University Boulevard,1720, 35294, Birmingham

    Klausimai