Keystone logo

Technical University of Crete

A logo

Įvadas

Istorija

Netrukus po to, kai Vokietija okupavo Graikiją, buvo iškeltas klausimas dėl universiteto įkūrimo Kretoje ir jis pasiekė piką septintajame dešimtmetyje. 1977 m. Ministras Pirmininkas Konstantinos Karamanlis, vienbalsiai pareikalavęs visuomenės, pritarė universiteto su fakultetais Heraklione ir Retimone įsteigimui ir Chanijos technikos universiteto įkūrimui. Technical University of Crete buvo nustatytas Įstatymu Nr. 545/77 „Technologinės įstaigos įkūrimas pagal pavadinimą Technical University of Crete ir kitomis nuostatomis“. 1977 m. Liepos 17 d., Vadovaujant profesoriui Periklesui Theoharisui ir dalyvaujant tuometiniam nacionalinio švietimo ministrui G. Rallisui, susirinko pirmasis Institucijos vykdomasis komitetas, kurį sudarė Chanijos miesto meras ir Vakarų Respublikos prezidentas. Graikijos technikos rūmų Kretos skyrius. Pagrindinis šio pirmojo Vykdomojo komiteto 1977 m. Uždavinys buvo rasti žemę nuolatiniams universiteto objektams statyti, pradedant 350 hektarų žemės nusavinimo procedūrą. Šiuo metu verta paminėti didžiulę vietos bendruomenės paramą šiuo klausimu.

1984 m. Buvo paskirti pirmieji fakulteto nariai. 1984–85 mokslo metais Gamybos inžinerijos ir vadybos skyrius pradėjo vykdyti savo edukacinę programą ir kartu su Mokslų skyriumi priėmė pirmuosius 120 studentų. 1987–88 m. Sekė Mineralinių išteklių inžinerijos skyrius, 1990–1991 m.- Elektronikos ir kompiuterių inžinerijos skyrius. Vėliau, universitetui tapus nepriklausomu, Chemijos inžinerijos katedra tapo Aplinkos inžinerijos katedra ir 1997 metais priėmė savo pirmuosius studentus. Galiausiai, 2004 m. Buvo įsteigtas Architektūros inžinerijos skyrius ir pasveikino pirmuosius savo studentus. 1989 m. Rugsėjo mėn. Naujasis Vykdomasis komitetas, kuriam pirmininkavo Atėnų nacionalinio technikos universiteto profesorius Ioannis Tegopoulos kartu su viceprezidentais profesoriais Technical University of Crete Antonis Foskolos ir Joachim Gryspolakis, nusprendė pakeisti universiteto plėtros erdvinio planavimo orientacija. Įgyvendinta politika leido apgyvendinti visus Akrotiri miestelio akademinius skyrius, kurie suteikė galimybę pastatyti tinkamas paskaitų sales, laboratorijas ir infrastruktūrą, kurią šiuolaikiniai reikalavimai diktuoja Technikos universitetui.

Nuo 1993 m. Technical University of Crete padarė nuolatinę ir didelę pažangą. Aukšta fakulteto personalo, mokslinių partnerių ir administracinio bei techninio personalo kokybė garantuoja universiteto augimą ateityje. Miestelis tikrai yra vienas geriausių Graikijoje, jame yra modernios paskaitų salės ir tyrimų patalpos, biblioteka, studentų rezidencijų salė, restoranas ir poilsio zonos. Ateityje planuojami nauji skyriai, o Technical University of Crete indėlis į mokslinius tyrimus yra plačiai vertinamas, nes institucija dabar yra pripažinta viena prestižiškiausių Graikijos mokslinių tyrimų institucijų, kurioje vykdoma šimtai mokslinių tyrimų programų. Dabar Technical University of Crete Graikijoje ir tarptautiniu mastu pripažinta švietimo ir mokslo institucija, todėl gali labai optimistiškai įsivaizduoti savo ateitį.

Ateities tikslai

  • Ypatingas dėmesys teikiamas aukščiausios kokybės švietimui (TUC absolventų nedarbo lygis nuo 3 iki 4%, įdarbinimas pirmą kartą praėjus 1–6 mėnesiams po studijų baigimo)
  • Inovatyvių tyrimų vykdymas ( Technical University of Crete yra vienas iš dviejų aktyviausių šalies universitetų, turintis daugiausiai tyrimų rezultatų)
  • Regioninio inovacijų poliaus ir technologijų parko sukūrimas
  • Pastangos remti naujoves (per inkubatorius)
  • Technologijų ir inovacijų platinimo seminarų organizavimas
  • Bendradarbiavimas su vietos valdžios institucijomis sprendžiant aplinkos ir organizacines problemas ir pan.

Miestas

Miestelis neabejotinai yra TUC širdis: studentai, profesoriai, laboratorijos technikai, administracijos darbuotojai visi susitinka miestelyje kasdien. Bendri visų studentų atskaitos taškai yra biblioteka, IT ir ryšių centras, rezidencijų salė, universiteto restoranas ir kavinės, taip pat sporto salės. Kadangi jūsų, kaip studento, laikas neturėtų būti skiriamas tik knygoms ir studijoms, įsitikinkite, kad atrasite gyvenimą ne klasėse ir paskaitų salėse, dar įdomesnį ir įdomesnį, dalyvaudami vienoje iš studentų grupių ir asociacijų (kultūrinių ir politinių) ), kuris nustatė toną miestelyje!

Vietos

  • Technical University of Crete University Campus, Akrotiri 73100 Chania GREECE, 731 00, Chania

Klausimai