Keystone logo
The University Of Veterinary Medicine Hannover

The University Of Veterinary Medicine Hannover

The University Of Veterinary Medicine Hannover

Įvadas

The University Of Veterinary Medicine Hannover fondas (TiHo) yra nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažinta aukštojo mokslo institucija, garsėjanti veterinarijos mokslo kompetencija ir tarpdisciplininiu dėmesiu. Mes esame veterinarijos mokslinių tyrimų, mokymo ir paslaugų lyderė ir rengiame jaunuosius mokslininkus visose veterinarijos mokslo srityse. Mūsų bendras tikslas yra nuolatinė veterinarijos mokslo plėtra.

„TiHo“ reiškia ilgametę kompetenciją veterinarijos srityje. Tai garsi mokslo institucija, siejanti šiuolaikinį mokslą su universiteto tradicijomis. Nuo pat įkūrimo 1778 m. Kaip „Roß-Arzney-Schule“ jis išlaikė savo nepriklausomą statusą iki šiol, taip užimdamas išskirtinę padėtį Vokietijoje. 2003 m. Pradžioje „TiHo“ buvo pertvarkytas į universiteto fondą - Žemosios Saksonijos valstiją, suteikiančią universitetui didesnę asmeninę atsakomybę ir tuo pačiu daugiau lankstumo teisiniams susitarimams.

„TiHo“ sukūrė šešis specialistų centrus ir integruoja šešias klinikas, 19 institutų ir tris specialiuosius padalinius. Be to, Ruthe, į pietus nuo Hanoverio, ir Bakume, netoli Vechtos, The University Of Veterinary Medicine Hannover veikia du lauko biurai, mokantys studentus ir vykdantys mokslinių tyrimų projektus.

Vietos

  • Hanover

    Bünteweg,9, 30559, Hanover

    Klausimai