Keystone logo
The University of Edinburgh

The University of Edinburgh

The University of Edinburgh

Įvadas

The University of Edinburgh jau daugiau nei 400 metų yra mūsų sudėtingo, greitai besikeičiančio pasaulio pastovumas.

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " title=" Studentas iš <span translate= "no">Edinburgo universitetas " src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743, c_limit/element/18/188668_onlineheaderms3.png" alt="188668_onlineheaderms3.png" data-json=" {"author":"University of Edinburgh","author_url":"","source":""} " />Kaip rodo ilgalaikiai Covid-19 pandemijos padariniai, visuomenė susiduria su dideliais iššūkiais. Būdami pirmaujantis pasaulinis universitetas, esame įsitikinę, kad švietimas atliks gyvybiškai svarbų vaidmenį sprendžiant šias problemas ir džiaugiamės mūsų bendra atsakomybe į jas reaguoti.

Tai mūsų bendruomenė visada darė. Kartu mes išplėtėme žmonių žinias ir pagerinome paprastų žmonių gyvenimą.

Čia atlikti tyrimai leido atrasti chloroformo anesteziją, Higso bozono daleles ir apvaisinimą in vitro. Mūsų akademikai, studentai ir absolventai atrado anglies dioksidą, vadovavo Škotijos Apšvietos amžiui, kuris padėjo šiuolaikinės minties pagrindus, sukūrė genetiškai modifikuotą vakciną nuo hepatito B ir identifikavo SARS koronavirusą.

Jau seniai džiaugiamės naujovių ir bendradarbiavimo dvasia, tai darome ir šiandien. Mes išdidžiai esame atviri visiems, suburdami žmones, turinčius naujų požiūrių ir perspektyvų, į tarptautinę bendruomenę, kuri kuria Europos duomenų sostinę, kovoja su klimato kaita ir ruošia kelią naujiems vaisingumo gydymo būdams. Mūsų mokslininkai ieško vaistų nuo vėžio, atnaujina vaistų paskirtį, kad pagerintų COVID-19 koronaviruso gydymą, ir prisidėjo prie pasaulinės vakcinos paieškos.

Kartu esame atviri pasauliui šiandien, kad galėtume daryti įtaką pasauliui rytoj.

Reikalavimai vizoms

Reitingai

Vietos

  • Old College, South Bridge, Edinburgh, EH8 9YL, Edinburgh

Klausimai