Keystone logo
The International Academy Of Osteopathy

The International Academy Of Osteopathy

The International Academy Of Osteopathy

Įvadas

Mes norime mokyti savo mokinius būti saugiais, kompetentingais ir nepriklausomais osteopatais. Todėl siūlome modernius kursus, kurie atitinka aukščiausius galimus akademinius standartus. Mes sukūrėme puikų rezultatą gero mokslinio pagrindo (Evidence Based Practice - EBP). Tikimasi, kad mūsų studentai visada veiks pagal plačias mokslo žinias.

Kokybė. Naujovės. Pagarba. Pagarba. Būtent tai mes esame prie "IAO®".

  • Kokybė : nuolat ieškome būdų, kaip padaryti kursus dar geriau. Šiuo metu studentai vaidina svarbų vaidmenį: iš dalies atsiliepimai rodo, kad mes galime pagerinti mūsų paslaugų kokybę.
  • Naujovės : IAO® neatsilieka nuo naujausių įvykių (Evidence Based Practice). Daugelį metų mes įgyvendinome "mišrųjį mokymąsi" mūsų mokymo programoje. Tai reiškia, kad mūsų mokymo metodą sudaro klasikinis mokymasis ir e-mokymasis. Be to, mes ir toliau ieškome būdų, kaip įrodymų pagrįstą praktikos modelį dar labiau matyti mūsų kursuose.
  • Įvertinimas : daug dėkingi už osteopatijos discipliną, bet ir už mūsų darbuotojų, mokytojų ir studentų pastangas.
  • Pagarba : ne tik gerbiame savo studentus, mokytojus, mūsų padėjėjus ir darbuotojus, bet ir pacientus. Osteopato ir jo paciento santykis grindžiamas abipuse pagarba.

Osteopatijos profesija

IAO® toliau siekia didinti osteopatinės profesijos akademinį pobūdį ir pripažinti osteopatijos profesiją visose šalyse, kuriose organizuojame mokymus. Šiuo požiūriu gyvybiškai svarbu bendradarbiauti su esamomis medicinos profesijomis.

Socialinis tikslas

Be mūsų osteopatijos kursų mes taip pat bandome ir įvykdome socialinį tikslą. Gento ir Antverpeno (Belgija) klinikose mes suteikiame visiems galimybę pasinaudoti osteopatiniu gydymu. Klinikose mūsų naujausius studentus nemokamai gydo pacientai, žinoma, visada prižiūrint kvalifikuotam osteopatui.

Vietos

  • Ghent

    Kleindokkaai 3-5 , B-9000, Ghent

Klausimai