Keystone logo
The George Washington University - School Of Nursing

The George Washington University - School Of Nursing

The George Washington University - School Of Nursing

Įvadas

Aukščiausio lygio slaugos mokykla didžiuodamasi siūlo novatoriškas švietimo programas, remiamas naujausių sveikatos priežiūros technologijų.

Strateginis planas

2018–2021 m

„GW“ slaugos strateginis planas 2018–2021 m. „Strategic“ yra žodis, kurį per dažnai girdime iš organizacijų. Jis naudojamas taip dažnai, kad, atrodo, praranda prasmę. Matote, kad jis patalpintas posėdžių salėse, el. Pašto parašuose ir reklamose. Tai žodis, kuris mums kelia iššūkį pamatyti praeitį šiandien ir paklausti savęs, „kas būtų, jei būtų“, kad pamatytume galimybių ateitį. O jei mūsų absolventai vadovaus naujos kartos paslaugų teikėjams? Ką daryti, jei sugebėsime išplėsti kitą sveikatos priežiūros paslaugų naujovę arba įkvėpsime sveikatos gynėją imtis veiksmų? Ką daryti, jei paskutinis asmuo, laikantis paciento ranką, yra GW slaugytoja?

Kaip praktikai ir mokslininkai žinome, kad norėdami suprasti viską, pirmiausia turime nustatyti jo pobūdį. Mes metėme sau iššūkį parengti planą, kuris atspindėtų mūsų stipriąsias puses, slaugytojo profesijos, universiteto ir bendravardės principus. Vykstant rekolekcijoms, dirbtuvėms ir atviriems atsiliepimams, mūsų bendruomenės nariai išgirdo savo balsą.

Kaip universitetas, įsikūręs mūsų šalies sostinėje, supratome, kad esame atsakingi už savo kompetencijos ir vietos panaudojimą, kad pagerintume visų žmonių sveikatą.

Mes nustatėme ambicingą, tačiau pasiekiamą kursą, kad galėtume formuoti būsimą sveikatos priežiūros paslaugų teikimą ir savo vaidmenį jame. Galų gale žodžiai yra beprasmiai be vykdymo. Per ateinančius trejus metus siekiame pasiekti daug dalykų, tačiau mes tai darome kartu.

Pamela R. Jeffries, Ph.D., RN, FAANAS, ANEF, FSSH

Dekanas ir slaugos profesorius

Vietos

  • Washington

    I Street Northwest,2121, 20052, Washington

    Klausimai