Keystone logo
Texas A&M University Irma Lerma Rangel College of Pharmacy

Texas A&M University Irma Lerma Rangel College of Pharmacy

Texas A&M University Irma Lerma Rangel College of Pharmacy

Įvadas

Teksaso „A&M Irma Lerma Rangel“ farmacijos koledžas buvo sukurtas siekiant patenkinti kritinį Pietų Teksaso bendruomenės poreikį. Šiandien 42 procentai absolventų iš mūsų visiškai akredituotos programos grįžo į Pietų Teksasą, kad padėtų nepakankamai aprūpintoms populiacijoms kaip „Aggie“ vaistininkams.

Viską, ką darome, skiriame visą savo išteklių ir gebėjimų lygį savo profesijos žinių ir technologijų tobulinimui. Kiekvieno profesionalaus studento, įstojusio į mūsų vaistinės programą, siekiame puoselėti tyrimų, praktikos ir pacientų priežiūros kompetencijos kultūrą. Vadovaudamiesi savo pagrindinėmis vertybėmis, mes ir toliau geriname gyvenimo kokybę pasienio regione, Teksaso valstijoje ir už jos ribų.

Mūsų misija yra plėtoti ir įkvėpti įvairią būsimų farmacijos praktikos ir farmacijos mokslų lyderių grupę pasitelkiant transformacinį švietimą, naujoviškus tyrimus, holistinę priežiūrą ir veiksmingą informavimą bei aptarnavimą.

Rangelo farmacijos koledžo studentai gali stoti į Kingsville arba College Station, bet kuriame universitete gauti tą patį transformacinį išsilavinimą. Visi studentai ir dėstytojai naudojasi pagrindinių mokslų ir vertimo tyrimų bendradarbiavimo galimybėmis su likusiais Teksaso A&M universiteto sveikatos mokslo centro kolegijomis, institutais ir partneriais. Kartu su patirtinio švietimo praktikomis visame mūsų platų receptorių tinkle mes plečiame savo įtaką Pietų Teksase ir už jos ribų.

Vietos

  • Kingsville

    West Avenue B,1010, 78363, Kingsville

    Klausimai