Keystone logo
Texas A&M Kingsville Psichikos sveikatos technikų asocijuotasis kursas
Texas A&M Kingsville

Psichikos sveikatos technikų asocijuotasis kursas

Kingsville, Jungtinės Amerikos Valstijos

6 Months

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Aug 2024

Request tuition fees

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

Psichikos sveikatos technikų apžvalga

Šis psichikos sveikatos technikos kursas suteikia tvirtą psichikos sveikatos pagrindą, kad galėtumėte patogiai dirbti su klientais, kuriems būdingas tiek efektyvus, tiek neadaptyvus elgesys. Slaugytojai, atvejo vadybininkai, psichiatrijos technikai, tiesioginės sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai ir kiti sveikatos priežiūros specialistai, naudodamiesi šia išsamia internetine mokymo programa, padidins savo informuotumą ir supratimą apie holistinį požiūrį į psichikos sveikatos priežiūrą.

Nagrinėjamos įvairios terapijos ir gydymo būdai, padedantys spręsti psichologines ar psichosocialines problemas, pavyzdžiui, psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo sutrikimus, sveikatos ligas, raidos atsilikimą ir negalią bei socialinį stresą, pavyzdžiui, skurdą, smurtą šeimoje ir benamystę.

Tiesioginės pagalbos specialistų apžvalga

Žmonių, turinčių intelekto ir raidos sutrikimų, būta visose istorinėse kultūrose. Tačiau tik nuo XIX a. vidurio žmonės pradėjo vartoti terminus šiems asmenims apibūdinti ir klasifikuoti.

Tiesioginės pagalbos specialistai įvairiose įstaigose rūpinasi žmonėmis su intelekto ir raidos sutrikimais. Mūsų kurse nagrinėjami įvairūs žmogaus raidos komponentai per visą gyvenimą, etiologija, įvairios būklės ir paramos bei intervencijos aspektai, kuriuos gali teikti tiesioginės pagalbos specialistai.

Išsilavinimas ir nacionaliniai sertifikatai

Studentai turėtų turėti vidurinės mokyklos diplomą arba GED arba jo siekti.

Sėkmingai baigusiems šią programą studentams siūlomas nacionalinis sertifikavimo egzaminas:

  • Amerikos medicinos sertifikavimo asociacijos (AMCA) psichikos sveikatos technikų sertifikavimo egzaminas

Programos rezultatas

Apie Mokyklą

Klausimai