Keystone logo
Technion International

Technion International

Technion International

Įvadas

Technion – Izraelio technologijos institutas yra svarbiausias mokslo, technologijų ir taikomųjų tyrimų centras bei vienas iš pirmaujančių mokslo ir inžinerijos universitetų pasaulyje. Technion yra valstybinis universitetas, įkurtas 1912 m., Tai seniausias universitetas Izraelyje. Technion miestelis yra ant Karmelio kalno Haifoje, su vaizdu į Viduržemio jūrą.

Universitetas siūlo unikalias mokslo ir inžinerijos bakalauro ir magistrantūros studijų programas, dėstomas anglų kalba. Universitetas siūlo unikalias mokslo ir inžinerijos bakalauro ir magistrantūros studijų programas, dėstomas anglų kalba. Institutas yra 1-asis universitetas Europoje pagal dirbtinį intelektą (CS reitingai) ir 8-asis universitetas pasaulyje pagal Nobelio premijos laureatus.

Technion yra pagrindinis inovacijų ir protų šaltinis, skatinantis ekonomiką. Technion absolventai sudaro 70 procentų Izraelio aukštųjų technologijų darbo jėgos. Jie sukūrė Izraelio pramonės infrastruktūrą, sustiprino jo technologinius gynybos pajėgumus ir pradėjo kurti technologijomis pagrįstas įmones. Tai pelnė šalies, kaip pasaulio startuolių šalies, reputaciją. Moderniame miestelyje įsikūrusiame „Technion“ yra žymūs dėstytojai, tarp kurių yra trys naujausi Nobelio premijos laureatai, ir ilgas sąrašas žymių absolventų, įskaitant inžinierius, mokslininkus, gydytojus, profesorius ir verslininkus. Institutas taip pat buvo pripažintas viena iš pirmaujančių verslo ekosistemų pasaulyje ir tapo šeštuoju prestižinio EuroTech Universities Alliance, aukščiausio lygio moksliniais tyrimais pagrįstų universitetų tinklo, žinomo dėl savo mokslinės kompetencijos ir gyvybingų inovacijų ekosistemų, nariu.

Technion yra Haifoje, trečiame pagal dydį Izraelio mieste. Jame yra daug restoranų, paplūdimių ir kultūros objektų, taip pat daugiakultūrė populiacija. Haifoje taip pat įsikūrusios kai kurios didžiausių technologijų kompanijų pasaulyje, įskaitant „Apple“ (vienintelis tyrimų ir plėtros centras už JAV ribų), „Microsoft“, „Amazon“ ir kt.

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/137856_137725_summerschool.jpg " alt=" 137856_137725_summerschool.jpg " data-json=" {"author":"© ","author_url":"","šaltinis" :""}" />

Technion International

Technion International prižiūri visas Technion tarptautines akademines programas ir remia tarptautines iniciatyvas bei akademinius susitarimus su užsienio partneriais visame pasaulyje (daugiau nei 200 universitetų ir mokslinių tyrimų struktūrų). Jis aptarnauja visus atvykstančius ir šiuo metu universitete studijuojančius tarptautinius studentus ir skatina jų integraciją į Technion bendruomenę.

Patirkite inžinerijos meistriškumą ir novatorišką mąstymą užsienyje

Prisijunkite prie studentų iš viso pasaulio ir rinkitės iš daugybės pažangių inžinerijos, mokslo ir verslumo bei inovacijų programų. Studijuodami užsienyje pasiruoškite gyvybingam studentų gyvenimui, gyvenkite moderniuose bendrabučiuose universiteto miestelyje, naudokite puikias Technion sporto galimybes, mokykitės hebrajų kalbos (neprivaloma) ir dalyvaukite įdomioje socialinėje bei kultūrinėje veikloje.

Akademinės programos ir tyrimų galimybės anglų kalba

Siūlomos įvairios Technion akredituotos akademinės programos ir mokslinių tyrimų galimybės, dėstomos tik anglų kalba, įvairiose įdomiose srityse. Unikalus „Technion“ aukšto lygio akademikų, tarpdisciplininio požiūrio ir praktinio mokymosi požiūrio derinys, kurį palengvina aukščiausios klasės dėstytojai ir pažangiausios priemonės, suteikia mokymosi patirties, kuri parengia studentus tobulėti būsimoje akademinėje ir profesinėje karjeroje.

Vieno langelio principas tarptautiniams studentams

Technion International rūpinasi visomis tarptautinėmis studentų paslaugomis, įskaitant priėmimą, akademinį administravimą, būstą, konsultavimą, orientavimo programas ir kitą pagalbą. Taip pat organizuojama kultūrinė ir socialinė veikla, apimanti keliones Izraelyje, paskaitų ciklą apie Izraelio kultūrą ir kt.

Galimybė visam gyvenimui

Prisijunkite prie mūsų, kad gautumėte nepamirštamą galimybę išmokti naujų būdų, kaip spręsti šiuolaikines inžinerines ir mokslines problemas bei iššūkius Izraelyje, turinčiame turtingą istoriją ir neišmatuojamą mokslo pažangą, taip pat žinomame kaip pasaulio „Startup Nation“.

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/137855_137726_screen.jpg " alt=" 137855_137726_screen.jpg " data-json=" {"author":"© ","author_url":"","šaltinis" :""}" />

Vietos

  • Haifa

    Technion - Israel Institute of Technology, 2nd floor Technion City, 3200003, Haifa

Klausimai