Keystone logo
Tartu Health Care College

Tartu Health Care College

Tartu Health Care College

Įvadas

Tartu Health Care College misija ir vizija

Misija: teikti konkurencingą, aukštos kokybės, novatorišką, tarptautinę, R

Būdami pavyzdžiu, mes darome įtaką mūsų bendruomenės sveikatos elgesiui ir formuojame sveiką gyvenimo aplinką, integruojame įvairias sveikatos priežiūros sritis į tyrimus ir mokslinius tyrimus bei plėtrą ir dalyvaujame priimant sprendimus dėl sveikatos priežiūros politikos.

Mokydamiesi ir dirbdami Kolegijoje sukuriame aplinką, kurioje žmonės įgyja žinių, įgūdžių, požiūrių, kurie padeda bendruomenei tapti darnesnei ir paveikti ją bei prisidėti prie Estijos vystymosi.

Vizija: pripažintas partneris kuriant laimingą sveikatos sąmoningą žinių visuomenę

Mokymosi ir darbo aplinkos integracija, inovacijų diegimas, naujų koncepcijų įgyvendinimas ir partnerystė visose Kolegijos veiklos srityse yra žinių visuomenės kūrimo pagrindas. Integruotas tobulėjimas ir supratimas yra svarbūs laimingo gyvenimo komponentai.

THCC pagrindinės vertybės

 • Sąžiningumas - subalansuoti psichinės, fizinės ir socialinės gerovės bei aplinkos santykiai ir požiūris į gyvenimą, kuris vertina sveikatą.
 • Plėtra - vystymasis atviroje, laisvoje, kūrybingoje ir inovatyvioje mokymosi ir darbo aplinkoje, alternatyvos ir atsakomybė.
 • Žmogaus dėmesys - sąžiningi, pagarbūs, orūs, lygūs, pasitikintys ir rūpestingi santykiai su besimokančiaisiais, kolegomis ir savimi.
 • Profesionalumas - darnios žinios, įgūdžiai ir požiūris, atsidavimas profesinei, profesinei ir specialistų veiklai.

Akademinė ir mokslinių tyrimų struktūra

Akademinei ir mokslinių tyrimų struktūrai vadovauja akademinių reikalų prorektorius. Ją sudaro Studijų skyriai, Pedagoginė taryba, Kompetencijos centras (atviras kolegija, paslaugos, projektai), Tarptautiniai santykiai, švietimo technologijos ir Taikomųjų tyrimų taryba, kuriai vadovauja. Rektorius.

Pagrindiniai akademinės ir mokslinių tyrimų struktūros veikėjai yra Studijų skyriai, organizuodami ir plėtodami kolegijos mokymo procesą. Yra 4 studijų skyriai:

 • Slaugos ir akušerijos skyrius
 • Radiografijos ir biomedicinos laboratorijos mokslo skyrius
 • Kineziterapijos ir aplinkos sveikatos departamentas
 • Profesinio mokymo skyrius.

Aukščiausias sprendimus priimantis organas akademinėje ir mokslinių tyrimų struktūroje yra Pedagoginė taryba, kuriai vadovauja akademinių reikalų prorektorius. Pedagoginės valdybos tikslas yra nustatyti Kolegijos akademinės, mokslinių tyrimų ir plėtros veiklos kokybę.

Administracinė ir paramos struktūra

Administracinė ir paramos struktūra yra paramos struktūra, skirta organizuoti ir plėtoti administracinę ir ekonominę veiklą. Pagrindinė šio departamento funkcija yra aprūpinti studijomis reikalinga infrastruktūra, ekonomine pagalba ir technine įranga, studentų nakvynės namų valdymu ir kolegijos turto priežiūra.

Statinį sudaro 4 vienetai:

 • Administracinis ir finansų departamentas (finansų tarnyba, IT tarnyba, administracinė tarnyba, studentų nakvynės namai)
 • Rektoriaus tarnyba (Kokybės vadyba, Teisė, Komunikacija)
 • Akademinių reikalų katedra
 • Biblioteka.

123421_pilt_sisevaade3.JPG

Trumpa kolegijos istorija

1811 m. Akušerių mokykla buvo įkurta profesoriaus Chr. Kun. Tartu universiteto akušerijos klinikoje „Deutsch“; kad akušerių mokykla laikoma dabartinio kolegijos pirmtaku.

Per maždaug 200 metų kolegija buvo sujungta su skirtingomis mokyklomis, turėjo skirtingus pavadinimus (žinomiausias yra Tartu medicinos mokyklos / Tartu Meditsiinikool vardas, kurį 1960–2005 m. Dėstė kolegija), teikė išsilavinimą ir kvalifikaciją įvairiose specialistų srityse. ir skirtingais lygiais.

Nuo 2005 m. Kolegija teisiškai veikia kaip profesinė aukštojo mokslo įstaiga; tas pokytis buvo įmanomas dėl puikių tarptautinės akreditacijos rezultatų 2004 m.

Kolegijos mokymas ir studijos vyko skirtinguose pastatuose, tačiau nuo 2011 m. THCC turi savo studijų pastatą. 2008 m. Respublikos Vyriausybė priėmė sprendimą dėl naujo kolegijos studijų pastato statybos finansavimo ir 2010 m. Lapkričio 24 d. Buvo padėtas pirmasis pastato akmuo. 2011 m. ES lėšomis baigtas statyti kolegijos studijų pastatas Nooruse 5. 2011 m. Estijos interjero architektų asociacija apdovanojo architektą Tarmo Piirmets kasmetiniu apdovanojimu už kolegijos vidaus dizainą.

Faktai apie mus

Teisinė forma: valstybinė profesinio aukštojo mokslo įstaiga, administruojama Estijos švietimo ir tyrimų ministerijos.

Įkurta: 1811 m. Ir 2005 m. Pavadinta Tartu Tervishoiu Kõrgkool / Tartu Health Care College .

Vietos

 • Tartu

  Nooruse 5, 50411 Tartu Estonia, 50411, Tartu

  Klausimai