Keystone logo
© Tacoma Community College
Tacoma Community College

Tacoma Community College

Tacoma Community College

Įvadas

Vieta kiekvienam studentui

TCC siūlo svetingą universiteto aplinką su daugybe galimybių. Visapusiškas valstybės remiamas bendruomenės koledžas, aptarnaujantis daugiau nei 790 000 Tacoma-Pierce apygardos gyventojų, mūsų paslaugų rajonas apima visą Tacoma ir Pierce apygardos olimpinio pusiasalio dalį bei aptarnauja Tacoma ir Peninsula mokyklų rajonus.

Mūsų misija

Kaip bendruomenės kolegija, mes kuriame prasmingą mokymąsi, skatiname teisingumą ir stipriname studentų bei bendruomenės sėkmę. Tai darome siūlydami perkėlimo laipsnius, profesinių ir techninių įgūdžių sertifikatus ir specialybės programas, kurios patenkina įvairius švietimo poreikius. Nes manome, kad kolegija turėtų būti atvira, prieinama ir prieinama kiekvienam.

Nesvarbu, ar TCC yra jūsų pirmas žingsnis ketverių metų laipsnio link, ar jums reikia techninių įgūdžių, kad pasiruoštumėte darbo jėgai – pamatysite, kad nesvarbu, kas esate ir kur norite eiti, TCC jus sveikina.

TCC tarptautinės programos

Tacoma Community College (TCC) yra įsipareigojusi kiekvieno studento sėkmei ir džiaugiasi galėdama priimti tarptautinius studentus iš viso pasaulio. Prisijunkite prie mūsų ir išstudijuokite savo...

  • Asocijuotas laipsnis perkėlimui į universitetą (2+2)
  • Pagerinkite savo anglų kalbos įgūdžius (EAP: anglų kalba akademiniams tikslams)
  • Vienu metu baigti vidurinę mokyklą ir koledžą (baigti vidurinę mokyklą)
  • Gaukite sertifikatą

Priėmimai

Anglų kalbos mokėjimas

Vietos

  • Tacoma

    6501 South 19th Street, 98466, Tacoma

Klausimai