Keystone logo
Stephens College

Stephens College

Stephens College

Įvadas

Mūsų misija + įsipareigojimas

Stephens College įkurtas 1833 m., Yra institucija, įsipareigojusi vykdyti savo misiją mokytis. Augti. Vadovauti. Stephensas yra ištvermingas ir optimistiškas, ištikimas savo tradicijoms ir trokšta priimti ateitį. Sutelkęs dėmesį į sveikatos mokslus, scenos meną ir integracines studijas, Stephensas ir toliau ruošia absolventus (ar mūsų bakalauro studijų kolegiją, bendro ugdymo studijų programas ar 90 metų vaikų mokyklą) jų laukiančiam gyvenimui. išskirtinumas, vientisumas ir aptarnavimas.

Misija, kuri mus veda

Stephens College didžiuojasi, kad yra antras pagal senumą moterų koledžas šalyje. Mūsų dešimties idealų pavidalu mes tarnaujame kartoms po kartos Stephenso studentų.

Mūsų misija:

Mokytis. Augti. Vadovauti.

Mūsų vizija:

Įkvėptas savo kaip bakalauro moterų kolegijos tradicijų, Stephens College įtraukia visą gyvenimą besimokančius į švietimo patirtį, kuriai būdingas intelektinis griežtumas, kūrybinė išraiška ir profesinė praktika, kurią palaiko patyrę dėstytojai, talentingi darbuotojai ir įsitraukę absolventai. Stephens College yra išsilavinę laisvųjų menų srityje, informuoti įvairiomis perspektyvomis ir yra įsipareigoję vadovavimo, sąžiningumo ir tarnystės gyvenimui.

Mūsų vertybės: dešimt idealų

Stepono Stephens College kultūrai būdinga dešimties idealų tradicija, atsiradusi 1921 m. Ir atstovaujanti pagrindinėms vertybėms, praturtinančioms ir įkvepiančioms mūsų gyvenimą. Kiekvienais metais 10 studentų atrenkami kaip individualių idealų personifikacijos.

 • Pagarba savo ir kitų orumui, įkūnyta socialinio teisingumo jausmu
 • Drąsa ir atkaklumas
 • Nepriklausomybė, savarankiškumas ir savarankiškumas
 • Parama kitiems per norą priimti ir kritikuoti, priimti ir mylėti
 • Jautrumas gamtos pasaulio, kurio dalis esame, unikalumui ir trapumui
 • Atsakomybė už mūsų pasirinkimų pasekmes
 • Tikėjimas savo besikeičiančia esybe ir mūsų teise keistis
 • Kūryba dvasinėse ir estetinėse gyvenimo dimensijose
 • Intelektas, kuris yra informuotas ir ugdomas, kritiškas, bet tolerantiškas
 • Lyderystė, suteikianti galią kitiems

Stephens College : 187 metai naujovių ir tradicijų

Stephens College įkurta 1833 m., Didžiuojasi būdama antra pagal senumą moterų kolegija šalyje ir pirmoji aukštojo mokslo institucija Kolumbijoje, Misūrio valstijoje.

Stephensas nuo pat pradžių sukūrė pažangiausių švietimo programų tradiciją, kuri suteikia jaunoms moterims galimybę mokytis klasėje ir patirtimi, kaip jokia kita aukštojo mokslo institucija.

Stephensas tiki moterų bakalauro galia. Mes taip pat tikime švietimo galia pakeisti gyvenimą ir siūlome bendro lavinimo studijų programas, taip pat vaikų mokyklų ir jaunimo programas, kurios švenčia ir skatina mokymąsi visą gyvenimą.

Mūsų įsipareigojimas nuosavybei

Stephens College yra pasiryžęs puoselėti saugią, pagarbią ir įtraukią aplinką mokymuisi, gyvenimui ir darbui. Nors turime daug nuveikti, tikimės, kad tai padarysime kartu, ir kviečiame visus mūsų bendruomenės narius dalyvauti šiame pokalbyje.

Mūsų studentai mėgsta gyvenimą Stephenuose.

Taip jie sakė „The Princeton Review“. Mūsų studentai sako, kad čia jaučiasi kaip namie. Jie mano, kad mūsų miestelis yra gražus, lengvai naršomas ir ideali vieta draugauti. Jie taip pat vertina glaudžius kolegijos santykius su vietos bendruomene ir vertina įvairių tipų studentų sąveiką miestelyje.

Ir tai dar ne viskas, ką reikia mylėti Stepheno gyvenime. Mūsų gimtasis miestas Kolumbija, Misūris, dažnai laikomas vienu geriausių kolegijos miestų Amerikoje. Čia visada kažkas vyksta, nes trys kolegijos ir daugiau nei 30 000 kolegijos studentų. Kolumbija tikrai turi viską: didelio laiko kolegijos sportas; kino, muzikos ir meno festivaliai; nuostabus poilsis; ir puikus miesto centras, kuriame yra daug vietų pavalgyti, apsipirkti ir sužinoti naujausias grupes.

Istorinis Stephenso miestelis yra vos už kelių žingsnių nuo Kolumbijos centro, todėl jūs gaunate geriausią iš abiejų pasaulių - plytų ir gebenės žavesio bei vykstančio kolegijos miesto šurmulio. Rasite pagarbos ir palaikymo kultūrą bei draugų tinklą, trokštantį su jumis priimti nuostabius gyvenimo nuotykius. Mūsų gyvenamosios patalpos yra tikrai namai (jūs netgi galite atsivežti augintinį iš namų!). Nekantraujame jus čia pasveikinti.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

 • Columbia

  Stephens College 1200 E. Broadway , MO 65215, Columbia

  Klausimai