Keystone logo
St. Elizabeth College Of Nursing

St. Elizabeth College Of Nursing

St. Elizabeth College Of Nursing

Įvadas

St. Elizabeth College Of Nursing yra dvejų metų privati, ne pelno siekianti kolegija, kuri siūlo slaugos taikomųjų mokslų (AAS) bendradarbį su mokymo planais, skirtais patenkinti jūsų švietimo poreikius. Turėdami daugiau nei 3800 absolventų, mūsų programos suteikia geriausią pasirengimą dirbti šiandienos sveikatos priežiūros aplinkoje, santykius su vienu su vienu su dėstytojais, patirtį naudojant aukščiausio lygio technologijas ir didžiausią praktinę klinikinę patirtį, kurią šiandien gali gauti slaugos programa. .

Mūsų slaugos programa visiškai integruoja teorinį mokymąsi su klinikine patirtimi rūpestingoje aplinkoje. Slaugos kursai apima tiesioginę pacientų priežiūrą, kurią planuoja ir prižiūri dėstytojas, turintis patirties tam tikroje slaugos srityje. Viena iš Šv. Elžbietos programos stipriųjų pusių yra jos klinikinis komponentas, kuris sujungia klasėje išmoktą teoriją su faktine slaugos praktika, leidžiančia nedelsiant perduoti ir pritaikyti žinias. Šv. Elžbietos slaugos koledžas taip pat siūlo vakaro / savaitgalio programą. Ši programa skirta tenkinti studentų, negalinčių lankyti pamokas tradicinėmis darbo dienomis, poreikius.

St. Elizabeth College Of Nursing misija yra suteikti tvirtą teorijos ir slaugos praktikos pagrindą akademinės kompetencijos aplinkoje, kuri skatina aktyvų pilietiškumą ir norą mokytis visą gyvenimą. Pagal pranciškonišką tradiciją ir vertybinę dvasią Kolegija yra įsipareigojusi sukurti rūpestingą mokymosi aplinką įvairioms studentų grupėms.

Vidurinių Valstijų komisija akreditavo St. Elizabeth College Of Nursing aukštojo mokslo St. Elizabeth College Of Nursing .

Vietos

  • Utica

    Genesee Street,2215, 13501, Utica

    Klausimai