Keystone logo
St Joseph University

St Joseph University

St Joseph University

Įvadas

Šv. Juozapo universiteto misija – tapti pirmaujančia medicinos mokykla, skirta pasaulinio lygio ir aukštos kokybės medicinos mokymams. Tai bus pasiekta naudojant patikimus, tarptautiniu mastu išplėtotus ugdymo principus, praktiką ir gerai apmokytus darbuotojus, kad būtų vadovaujamasi teikiant aukštos kokybės išsilavinimą ir mokymąsi. Be to, jis siekia, kad sveikatos tarnybos Dominikoje jį laikytų pagrindiniu partneriu ir būtų pripažintas kaip pavyzdys, kaip veiksmingai įgyvendinti bendrą darbo principą, kad būtų naudinga profesijai, pacientams, visuomenei ir nacionalinėms bei regioninėms sveikatos tarnyboms. .

Mūsų tikslai

St Joseph University medicinos mokyklos tikslai yra šie:

  1. Įkvėpti ir ugdyti būsimus medicinos brolijos lyderius.
  2. Užtikrinti, kad visi absolventai įrodytų supratimą ir žinias apie medicininį ir mokslinį metodą bei jo taikymą sveikatos paslaugoms.
  3. Parengti rūpestingus, sumanius, įsipareigojusius ir ryžtingus studentus, turinčius įgūdžių rinkinį, kuris sukelia ir užtikrina jų gebėjimą diagnozuoti ir valdyti paciento būklę.
  4. Būti ištekliu žmonėms ir bendruomenėms, kurioms ji tarnauja.
  5. Suteikite studentams geriausią įmanomą patirtį tiek edukaciniu, tiek asmeniniu požiūriu.
  6. Suteikti studentams tvirtą pagrindą tęsti studijas atitinkamose srityse.
  7. Teikti paslaugas, kurios leistų studentams reikšmingai prisidėti prie bendruomenės plėtros ir tapti naudingais tautos, regioninės ir pasaulinės visuomenės nariais.

Vietos

  • Roseau

    3rd Floor Adams Tower, Cnr Great Marlborough, , Roseau

Klausimai