Keystone logo
St George's University of London Sporto kardiologija magistras
St George's University of London

Sporto kardiologija magistras

London, Jungtinė Karalystė

1 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 23 000 / per year *

Stovykloje

* (JK / ES: £ 12.500)

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Magistrantūros sporto Kardiologijos pristatomas bendradarbiaujant su tarptautiniu mastu pripažintų konsorciumo, suteikiant studentams prieigą prie žinių, skirta tik kelių centrų visame pasaulyje. Aktyvus pagrindinių veikėjų iš sporto organizacijų palengvina inovatyvius edukacinius projektus, stiprinant mokinių praktinę patirtį ir ugdyti savo lyderystės įgūdžius.

Studentai įgis pirmų rankų patirtį įvairių praktikos srityje svyruoja nuo širdies ir kraujagyslių vertinimo elito sportininkų, valdyti sportininkų širdies ligos ir avarinio reagavimo planavimo sporto arenose.

Programa siūlo galimybę naudotis šiuolaikiniais įranga, pažangiausius mokslinių tyrimų ir aukščiausio lygio sportininkų. Studentai turės galimybę įgyti platų žinių sporto Kardiologijos ir cemento savo praktinius įgūdžius dėl sportininkų iš įvairių demografija ir sporto disciplinų, taip pat sveikų nesportuojančių jaunų asmenų ir pacientų, sergančių širdies ligomis vertinimo. Įgytus įgūdžius ir laipsnis leis jiems patraukli ir paklausi dėl įdarbinimo į su sveikata susijusių ir sporto organizacijomis, taip pat labdaros ir atitinkamų su širdies gerovei jaunimo organizacijų įvairovė.


Moduliai

 • Teorija kraujagyslių vertinimo sportininkų
 • Širdies ir kraujagyslių vertinimas sportininkų praktika
 • Teorija kraujagyslių atrankos
 • Širdies ir kraujagyslių atrankos praktikoje
 • Širdies ir kraujagyslių anatomija ir fiziologija
 • Širdies reabilitacija sportininkų ir pacientams, sergantiems širdies ligomis
 • Reagavimo planavimas


Svarbiausi renginiai

 • Studijuoti pirmaujančių pasaulio kompetencijos centru sporto kardiologijos
 • Bendri miesteliu su viena didžiausių mokymo ligoninėse Jungtinėje Karalystėje
 • Darbas su partneriais iš pagrindinių sporto organizacijų
 • Tinklų kūrimo galimybes ir karjeros patarimai įtrauktas į kursą


Stipendijos

Yra daug stipendijos, remiantis akademiniais nuopelnais. Visa tai yra 25% mokesčio už mokslą ir jei universitetas jaučiasi studento prašymas yra pakankamai stiprūs, kad 25% stipendija bus išskaičiuota iš studento kursinį mokestį. Taip pat yra daug nuopelnais pagrįstas stipendijų skaičius prieinami. Žiūrėkite čia norėdami gauti daugiau informacijos: sgul.ac.uk/scholarships~~dobj


Reikalavimai

Ši programa reikalauja darbo patirtį ne mažiau kaip 2 metus. Pareiškėjai turi turėti medicinos, fiziologijos, fizioterapija, sporto mokslo fone. Pareiškėjai su kitomis studijų sričių ir darbo patirtį, taip pat bus laikoma, individualiai.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai