Keystone logo
Somerset College FDA sveikatos ir socialinės priežiūros - sveikatos ir socialinės globos tyrimai
Somerset College

FDA sveikatos ir socialinės priežiūros - sveikatos ir socialinės globos tyrimai

Taunton, Jungtinė Karalystė

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 9 210 / per year *

Stovykloje

* per metus.

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Kurso aprašymas

Plėtoti savo įgūdžius ir žinias apie socialinės globos per darbo pagrindu mokymosi ir mokymo auditorijoje mišinys, mūsų populiarus pamatų laipsnį Sveikata ir socialinė rūpyba.

Šis kursas suteiks jums up-to-data įgūdžių, žinių ir patirties, kad padėtų jums atnešti realią vertę savo darbo vietoje. Studijavimas jų padės jums sukurti geriausią praktiką ir suteikti jums darbo patirtį per dalyvavimo ir bendradarbiavimo kultūrą.

Būsite skatinami apmąstyti savo darbą pagal savo vertybes ir moralinį pagrindą. Jūs turėsite galimybę tyrinėti pagrindines problemas šiame sektoriuje per komandinio darbo veiklos, individualios studijų ir stažuočių.

FDA sveikatos ir socialinės priežiūros studijų kursas apima įvairias temas.

Pirmieji metai apima:

  • Taikomieji žmogaus socialinė raida - Tarpasmeniniai įgūdžiai ir komunikacijos strategijas - vertybės, Moralė ir etika - Profesinė praktika ir darbo vietos - Socialinė politika - Įvadas į sociologijos

Antrus metus apima: - Valdymas priežiūros įstaigose - moderni socialinių klausimų - Project - Įrodymais pagrįsta praktika - Profesinė praktika - Psichologija psichikos sveikatos - neprivaloma vienetas

Per savo studijų kursą, Jums bus atlikti du darbo vietas, kad jums vertingų įžvalgų, kaip sektorius veikia, ir padidinti savo galimybes įsidarbinti. Savo antrus metus, jums bus taip pat užbaigti mokslinių tyrimų projektą savo pasirinkimą tema.

Mokymo ir vertinimo

Pristatymas ir vertinimas yra per kursinių, bandymus žinių ir supratimo bei raštu užduotis. Mokymas ir mokymasis yra per paskaitas mišinio, prižiūri diskusijų, grupelė darbo ir prezentacija.

Tolesnio mokymosi galimybes

Apie sėkmingą FDA žinoma galite pereiti į bakalauro (Hons) Sveikatos ir socialinės apsaugos vadybos laipsnį Somerset kolegija. Arba galite kreiptis į Plimuto universiteto Jūsų trečius metus. Atkreipkite dėmesį, yra progresavimo paraiškos ir vietos gali būti taikomos prieinamumo terminas.

Karjeros

Šie kursai atverti karjeros kelius į sveikatos ir socialinės priežiūros sektorių įvairovę, ir duoti jums vieną dieną darbo potencialą į valdymo ar priežiūros funkcijas, kurios gali apimti šeimos palaikymo darbuotojas, asistentas mokykloje, kur studentai reikalauja papildomo mokymosi paramą ar socialinis darbuotojas asistentas.

Patekimo į rinką reikalavimai

Stojantieji į Fondo laipsnis reikalauja 3 lygio kvalifikaciją. Paprastai, tai gali būti kaip / A2 lygiai (mažiausiai 160 taškų, įskaitant 80 ne A2), ATMINTIS arba BTEC National Diploma arba prieigos sertifikatas ir NPK 3 lygis atitinkamą dalyką. Kandidatai taip pat turi turėti GCSE anglų kalba ir matematika esant Įvertinimas C. minimumo

Brandaus studentai, kurie neatitinka šių formalių įvažiavimo reikalavimus kviečiame kreiptis, jei jie gali įrodyti savo suinteresuotumą ir patirtį studijų srityje.


Dėl šių kursų pobūdžio, jums bus paprašyta pasitikrinti atskleidimas ir draudimas čekį (anksčiau žinomas kaip CRB) prieš pradedant bet kokius investavimo darbą.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Visuomenės sveikatos ir sveikatos stiprinimo magistrantūra internetu
    • Online
  • Suaugusiųjų sveikatos ir socialinės priežiūros aukštojo išsilavinimo pažymėjimas
    • Online United Kingdom
  • Sveikatos ir socialinės rūpybos aukštojo mokslo diplomas
    • Online United Kingdom