Keystone logo
SomaVeda College of Natural Sciences Sakralinių mokslų bakalauras - pagrindinis: natūrali sveikata / alternatyvioji medicina
SomaVeda College of Natural Sciences

Sakralinių mokslų bakalauras - pagrindinis: natūrali sveikata / alternatyvioji medicina

Brooksville, Jungtinės Amerikos Valstijos

Request duration

Anglų kalba

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Sakralinių mokslų bakalauro laipsnis - pagrindinis: Natūralios sveikatos / alternatyviosios medicinos apdovanojimas yra unikali kursų serija, retai randama papildomos ir alternatyvios medicinos (CAM) ar natūralios medicinos mokyklose ir kolegijose.

Mūsų sakralinės natūralios sveikatos / alternatyviosios medicinos bakalauro laipsnis gali padėti ištirti įdomią religinės terapijos, natūralios sveikatos ir alternatyviosios medicinos sritį ir įgyti žinių dirbti alternatyviosios medicinos aplinkoje.

Ši studijų programa puikiai tinka praktikuojantiems sveikatos priežiūros specialistams, tokiems kaip slaugytojai, masažo terapeutai, SPA direktoriai ir medicinos padėjėjai, kurie nori į savo karjerą įtraukti vietinius ir tradicinius natūralaus gydymo metodus. Studentai sužino apie įvairius būdus, susijusius su alternatyviąja medicina, tokiuose kursuose kaip Ajurveda, SomaVeda® tajų joga ir jogos terapija, herbologija ir botanika, mityba, senėjimas, homeopatija, detoksikacija, antioksidantai, vietinis ir vietinis gydymas bei medicina ir tradicinė kinų medicina. .

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Asociacija mokslo, mokslo sveikatos mokslų srityje
    • Philadelphia, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Visuomenės sveikatos mokslų daktaro laipsnis, sveikatos stiprinimo ir elgesio mokslų specializacija
    • Louisville, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Biology - Pre-Health
    • Carson, Jungtinės Amerikos Valstijos