Keystone logo

Solvay Brussels School of Economics & Management - Executive Education

A logo

Įvadas

Įkurta 1903 m., Solvay Briuselio ekonomikos ir vadybos mokykla yra Université libre de Bruxelles fakultetas. Šiuo metu ji užima pirmaujančias pozicijas mokslinių tyrimų ir švietimo srityse ekonomikos ir vadybos srityse. Pagrindinė mokyklos misija yra mokyti verslo lyderius ir verslininkus, gebančius prisitaikyti prie nuolat besikeičiančios visuomenės prigimties ir formuoti rytojaus pasaulį.

„Solvay“ Briuselio ekonomikos ir vadybos mokykla - trumpai

Baigėsi laikas, kai puikios verslo mokyklos auklėjo vadovus visam gyvenimui. Pasaulinė ekonomika, skaitmeninė transformacija ir bendradarbiavimo modelių raida yra veiksniai, reikalaujantys nuolat tobulinti jūsų vadovavimo ir sektoriaus įgūdžius.

Šiandien vadybinė funkcija reikalauja analizės, judrumo ir lyderystės rinkinio bei didelių naujovių ir atvirumo gebėjimų, kad būtų galima įveikti visus iššūkius, kylančius pasaulyje amžinai judant. Tam reikia reguliariai derinti aktyvų gyvenimą ir tęstinį mokymąsi - integruoti naujas kompetencijas ir atnaujinti savo žinias ir verslo žinias. „Solvay“ Briuselio ekonomikos ir vadybos mokykla padeda jums įveikti šį didžiulį iššūkį. Būti ir likti vadovu, puikiai derančiu su naujausiomis jūsų verslo tendencijomis, su tuo susijusiais įrankiais ir metrika bei įžvalgomis, kuriomis grindžiamas jūsų vadovavimas. Mes siūlome jums ne tik programą, bet ir visą savo karjerą. Norėdami sukurti savo vadovo kelionę ir padėti jums pasiekti savo tikslus ir visiškai pražysti savo gyvenime kaip vadovas. Bėgant metams „Solvay“ Briuselio mokykla tapo svarbiu stebėjimo, apmąstymų ir naujovių rinkoje katalizatoriumi.

Tarp tyrimų ir praktikos

Mūsų programos yra dėstytojų mokslinių tyrimų rezultatas kartu su praktika šioje srityje per daugelį žinomų praktikų, kurie taip pat yra mūsų fakulteto dalis. Stodami į „Solvay“ Briuselio ekonomikos ir vadybos mokyklą, gausite unikalios patirties, kurią sudaro mokslinės žinios, labai griežtas ekonomikos ir vadybos turinys, praktiniai atvejų tyrimai, naujausiomis technologijomis pagrįstos simuliacijos, įspūdingi seminarai ir komandinis darbas, leidžiantis jums atkartoti įmonės dinamiką. Jūs užfiksuojate entuziazmą dėl valdymo stiliaus, kuris yra aktyvus, judantis, ryžtingai pozityvus ir vizualus.

„Solvay Briuselio ekonomikos ir vadybos mokykla padeda kurti karjerą, pasiekti užsibrėžtus tikslus ir visapusiškai tobulėti profesionaliai“.

Solvay Briuselio ekonomikos ir vadybos mokykla - keliais skaičiais

  • 68 etatiniai dėstytojai
  • 400 ne visą darbo dieną dirbančių aukščiausio lygio vadovų ir specialistų
  • 2 „Socrates“ apdovanojimai (už profesoriaus mokymo kokybę)
  • 3000 studentų, 23 500 absolventų
  • 105 aktyvios dvišalio bendradarbiavimo sutartys (studentų mainai) daugiau nei 40 šalių
  • Kasmet baigia 340 „Erasmus“ studentų

„Solvay“ Briuselio ekonomikos ir vadybos mokykla yra Briuselio laisvojo universiteto dalis. Jis yra akredituotas EQUIS ir AMBA ir yra vienas iš programos „Kiekybiniai ekonomikos ir vadybos metodai“ (QTEM), kelių žinomų verslo mokyklų, kurios visiškai plečiasi, tinklo įkūrėjų.

Tarptautinė perspektyva ir akreditacijos

Internacionalizacija yra mūsų mokyklos vizijos ir misijos esmė.

„Solvay“ Briuselio ekonomikos ir vadybos mokykla, įsikūrusi kosmopolitiškoje Belgijos ir Europos širdyje, nuo pat pradžių buvo tarptautinė mokykla.

Mokyklos internacionalizavimo strategija remiasi trimis ramsčiais: tarptautiniais suinteresuotaisiais subjektais, pasauliniu mūsų studentų pasiekiamumu ir tarptautiniu matomumu.

Akreditacijos

„Solvay“ Briuselio ekonomikos ir vadybos mokyklos turi ambicijų ir tikisi apvainikuoti savo pastangas būti pirmaujančia mokykla, gaudamos tris pagrindines tarptautines akreditacijas - taip pat pavadintas „triguba karūna“: AMBA, EQUIS ir AACSB. Mums sekasi: mes jau esame akredituoti AMBA ir EQUIS ir šiuo metu gauname AACSB akreditaciją.

Kodėl tai taip svarbu? Nes pirmaujančios mokyklos yra akredituotos, vadinasi, jų bendraamžiai pripažįsta tarptautinę aukštą mokyklos mokslinių tyrimų ir švietimo programų kokybę. Akreditacijos suteikia mokyklai kokybės standartų sistemą, leidžiančią mokyklai pristatyti savo unikalumą: viziją, misiją ir ambicijas. Ir, žinoma, akreditacijos daugiausia dėmesio skiria mokyklos patalpų pasiekimams. Akredituota mokykla yra mokykla. Tai taip paprasta.

Šios akreditacijos tampa vis svarbesnės globaliame pasaulyje , kaip ir reitingai: jie palaiko aukštą kokybę, užtikrina pažadą ir garantuoja, kad mokykla yra gerai susijusi su visuomene . Akreditacijos rodo, kad mokykla turi aiškių ambicijų ir siekių, ir kad mokykla ne tik nori ar ryžtasi užtikrinti aukštą kokybę, bet iš tikrųjų jai pavyksta pasiekti tą kokybę, kurią apibrėžė pati mokykla, bet pripažino jos tarptautiniai bendraamžiai.

Vietos

  • Avenue Franklin Roosevelt 42, 1050, Brussels

Klausimai