Keystone logo
Simmons College, Simmons School of Management

Simmons College, Simmons School of Management

Simmons College, Simmons School of Management

Įvadas

Simmonsas School of Management yra įsikūręs Bostonas, Masačusetsas, ir siūlo tris absolventas lygio verslo programas: MBA, Sveikatos MBA, magistro ir mokslų valdymo programas. Tai pirmaujanti centras novatoriško mokymo, mokslinių tyrimų ir diskurso dėl moterų, vadovavimo ir valdymo.

Simmons MBA yra siūlomi pagreitintą 16 mėnesių dieninių formatu ar trejų metų darbo laiko formatą. Simmonsas vadybos mokykla siūlo tik AACSB akredituota MBA programą, skirtą išskirtinai moterims, o programa buvo reitinguojami # 1 galimybė moterims iš Prinstono Apžvalga 5 metus iš eilės.

Simmons Sveikatos MBA yra tiek AACSB akredituota ir CAHME, ir šviečia vyrams ir moterims už sveikatos priežiūros vadovybę. Tai strategiškai skirta trejų metų programa apima mūsų nacionaliniu mastu pripažintų MBA programa stipriąsias su mūsų sveikatos priežiūros fakulteto ir platus sveikatos priežiūros mokymo programos patirtimi.

Simmons magistro mokslo vadybos programa yra skirta parengti vyrų ir moterų iš įvairių rinkinys akademinę ir profesinę patirtį vadybos ir lyderystės sėkmės šiandienos konkurencingoje pasaulio ekonomikoje. Kursinių sudarys pamatų lygio verslo kursus, teikti pagrindines verslo žinių ir į valdymo meistriškumą komplektą.

Vietos

  • Simmons College School of Management 300 The Fenway

Klausimai