Keystone logo
Shanghai University Of Traditional Chinese Medicine

Shanghai University Of Traditional Chinese Medicine

Shanghai University Of Traditional Chinese Medicine

Įvadas

Jaučiame didelę pagarbą, kad domitės internetu, norėdami susipažinti su Tarptautiniu švietimo koledžu, Shanghai University Of Traditional Chinese Medicine .

Shanghai University Of Traditional Chinese Medicine yra vienas iš pirmųjų keturių TCM kolegijų visoje Kinijoje, orientuotas į mokslinius tyrimus, specialybę ir atvirumą. Šiuo metu čia studijuoja maždaug 10 000 studentų, įskaitant apie 1200 ilgalaikių tarptautinių studentų iš daugiau nei 40 šalių Tarptautiniame švietimo koledže. Be to, beveik 1000 tarptautinių studentų atvyksta trumpalaikių studijų ar klinikinės praktikos. Kolegija siūlo vertėjus žodžiu, kalbančius anglų, prancūzų, japonų ir korėjiečių kalbomis.

Jūs turite daugybę priežasčių prisijungti prie mūsų. Pirma, kinų medicina įsišaknijusi kinų išmintyje ir gali būti naudinga žmogaus sveikatai. Antra, mes turime didelę tarptautinio švietimo patirtį ir ISO sertifikuotą kokybės užtikrinimą. Trečia, turime gerai kvalifikuotą dėstytoją, įskaitant žymius profesorius Šanchajuje ir visoje Kinijoje, žymius TCM gydytojus ir puikius mokytojus. Ketvirta, mes siūlome įvairius kursus, įskaitant nacionalinės kokybės kursus, Šanchajaus kokybės kursus, klasių paskaitų rinkinį, parengtą aukštos kokybės vaizdo įrašuose, TCM klasikos skaitymus ir gilios kinų kultūros kursus. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas - universitete yra aukščiausio lygio tretinės ligoninės, skirtos klinikinei praktikai. Akademinis pagrindas, mokymo ištekliai ir efektyvus valdymas gali patenkinti jūsų TCM studijų poreikį ir padėti išspręsti jūsų gyvenimo ir studijų problemas.

Mes tikime, kad mūsų švietimo tarnyba prisidės prie TCM internacionalizavimo ir pateisins jūsų svajonę.

Mes tikimės pasidalinti savo įkvėpimu su jumis. Esame pasirengę Jus sutikti!

Vietos

  • Pudong

    Dong Yuan Lu, , Pudong

    Klausimai