Keystone logo
San Diego Flight Training International

San Diego Flight Training International

San Diego Flight Training International

Įvadas

Apie San Diego Flight Training International

Sveiki atvykę į San Diego Flight Training International esantį nuostabioje Pietų Kalifornijoje. SDFTI yra sertifikuota ir patvirtinta alt = "14alt =" 1 mokykla, turinti skrydžio egzamino egzamino įgaliojimus ir nuo 1981 m. Baigia profesionalius pilotus. SDFTI padėjo šimtams ambicingų pilotų įgyvendinti savo profesinio skrydžio mokymo tikslus nepriekaištingas saugos rekordas. Mes tikimės padėti jums padaryti tą patį. Mes siūlome puikią atmosferą užbaigti aviacijos mokymus, o „Montgomery Field“ (San Diegas) vidutiniškai mėgaujasi daugiau nei 350 skrydžių dienų per metus dėl puikaus oro. San Diegas taip pat gali pasigirti šiltu ir sausu klimatu, nuostabiais paplūdimiais ir turistų lankomomis vietomis saugioje ir atsitiktinėje aplinkoje. Dėl valdomos oro eismo sistemos ir ilgų balto vandenyno paplūdimių, spalvingų dykumų ir šiurkščių snieguotų kalnų mišinio San Diegas tampa idealiausia ir gražiausia aviacijos mokymo vieta šalyje. Jūsų sprendimas pasirinkti skrydžio mokyklą yra svarbus žingsnis, o naujausios apklausos rodo, kad tai labai svarbus patyrusių studentų skirtumas ts yra galimas mokymo stilius ir kokybė. Tai sritis, kurioje SDFTI pelnė aukščiausią įvertinimą per neseniai atliktą nepriklausomą rinkodaros tyrimą. Kiekvienas kursas turi programą, kuri buvo sukurta siekiant kuo efektyviau judėti, pabrėžiant struktūrą, saugumą ir kokybę. Mūsų absolventai labai sėkmingai pasiekia savo tikslus. Beveik alt = "100% išlaiko savo rašytinius testus pirmą kartą ir daugiau nei 80% laiko savo praktinį skrydžio testą tik vienu bandymu.

Kodėl verta rinktis SDFTI ?

Kadangi „ SDFTI siūlo pasaulinio lygio mokymus ir įrodė, kad tai sėkminga ... Mes mokome pilotus čia, San Diego rajone, daugiau nei alt = "20 metų.

STRUKTŪRA Mes suteikiame jums tokio tipo struktūrinius mokymus, kurių trokšta kiekviena oro linijų bendrovė, rinkdama geriausius žmones į geidžiamiausias orlaivio piloto kabinos vietas. Mes siūlome mokymus pagal 61 ir 141 dalis, turėdami egzaminų instituciją, kaip nustatyta Federalinėse aviacijos taisyklėse (FAR).

INTERVIU PARUOŠIMAS Kiekvienam studentui suteikiamas darbo pokalbis ir pasiruošimo įgūdžiai, norint gauti darbą su kuo daugiau oro linijų bendrovių. Tai daugiau nei TIK interviu; tai jūsų norima karjera ... mes jus ten nuvesime greitai, efektyviai ir saugiai.

MOKYMO APLINKA Skraidyti galima daugiau nei dienas per metus, tai yra bendras valandų skaičius ir patogumas, kuriuo galite saugiai juos patirti. SDFTI jūs naudojatės Pietų Kalifornijos skraidymo patirtimi, kuri suteikia jums didžiausią galimybę kiekvieną dieną registruoti valandas.

TERRAINOS ĮVAIROVĖ Vienu skrydžiu galite lengvai nuvykti nuo 70 mylių nuo vandenyno priekio esančių paplūdimių iki vidaus slėnių iki mylių aukščio kalnų viršūnių iki Anza-Borrego dykumos parkų iki žemės ūkio turtingo Imperatoriškojo slėnio ir Saltono jūros. Čia jūs turite galimybę patirti daugiau nei bet kur kitur.

ORO ORO IR ORO UOSTŲ ĮVAIRUMAS Alt = "20 mylių nuo SDFTI yra daugiau įvairovės nei bet kuri kita mokykla planetoje. Nuo kelių„ Bravo "klasės komercinių ir karinių operacijų iki 8 klasės kontroliuojamų civilinės aviacijos pakilimo takų per mažos nekontroliuojamos juostos. galimybę patirti praktiškai viską, ką rasite savo karjeroje. Mes taip pat turime vieną iš dviejų „bokšto pakeliui“ koridorių Jungtinėse Valstijose.

„NEWEST AIRCRAFT“ SDFTI valdo, valdo ir prižiūri 15 orlaivių parką. Tai apima sudėtingus dviejų ir vieno variklio orlaivius ir naujausią regiono „Cessna 17alt =" 2s “kolekciją, įskaitant„ Garmin® G1000® “įrengtą stiklinį skrydžio denį.

Vietos

  • 8745 Aero Dr., Ste. 103 , 92123, San Diego

Klausimai