Keystone logo
Scuola Superiore Sant’Anna MEDSKILL - Medicininių įgūdžių ugdymas imituojant
Scuola Superiore Sant’Anna

MEDSKILL - Medicininių įgūdžių ugdymas imituojant

Pisa, Italija

5 Days

Anglų kalba

Dieninės

03 Sep 2024

07 Oct 2024

EUR 200 *

Stovykloje

* nuo 200 iki 1000 EUR, atsižvelgiant į pareiškėjo metines pajamas.

Įvadas

Šiandien praktinių įgūdžių ir problemų sprendimo gebėjimų poreikis daugelyje medicinos mokyklų visoje Europoje vis dar iš esmės nepatenkintas. Medicinos mokyklų mokymas iš esmės tebėra paremtas tradicine paradigma, pagal kurią mokomasi diskrečios informacijos apie patofiziologijos principus ir ligų aprašymus, nesirūpinant įgūdžių, būtinų norint užtikrintai dirbti "su pacientu", ugdymu. Skaitmeninės priemonės, pagrįstos makro- ir mikrosimuliacija, dėl savo lankstumo, veiksmingumo, tikslumo ir prieinamumo gali iš esmės prisidėti prie šios problemos sprendimo, ir mes norime panaudoti jų potencialą medicinos studentų mokymui. MEDSKILL mokykla leis studentams:

  • Susipažinkite su skaitmeninėmis priemonėmis, kurios palengvina anatomijos, fiziologijos, patofiziologijos ir klinikinio mąstymo studijas.
  • susidurti su virtualiais pacientais / manekenais, interpretuoti jų dirbtinius simptomus / požymius ir priimti sprendimus, atsižvelgiant į pasirinkimo tinkamumą, taip pat į etinius aspektus ir tvarumą.
  • imituokite klinikines situacijas, kad išbandytumėte bendravimo su pacientais įgūdžius, imituotumėte diagnostinės įrangos naudojimą, komandos vadovus ir intervencinius gydymo metodus.

Mokymo metodikos

Pagal MEDSKILLS iniciatyvą bus skaitomos paskaitos ir rengiami praktiniai laboratoriniai užsiėmimai. Prieš kiekvieną praktinį užsiėmimą vyks įvadinė pamoka apie teorinius manevrų, kurie bus atliekami, aspektus, po kurios vyks apibendrinamoji sesija.
Kurso tikslas - suteikti pasirengimą transtorakalinio ir abdominalinio ultragarso metodams bei pagrindinėms širdies ir kraujagyslių bei pilvo ligoms. Kursas suskirstytas į formalias teorines pamokas ir praktines stažuotes "Simulabo" klasėje naudojant "Vimedix" ultragarso ir pažangiosios echokardiografijos simuliatorių.

Priėmimai

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai