Keystone logo
Schoolcraft College Slauga: registruotas taikomųjų mokslų daktaras (RN)
Schoolcraft College

Slauga: registruotas taikomųjų mokslų daktaras (RN)

Livonia, Jungtinės Amerikos Valstijos

2 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Sep 2024

USD 131 / per credit *

Stovykloje

* gyventojas; 188 USD už kredito valandą – nerezidentai; 265 USD už kredito valandą – nevalstybinis ir tarptautinis

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Slaugos kursuose gali dalyvauti tik studentai, kurie yra oficialiai priimti į slaugos karjeros laiptų mokymo programą.

Asocijuotojo laipsnio slaugos programą patvirtina Mičigano slaugos taryba ir Slaugos švietimo akreditavimo komisija (ACEN). Ši programa suteikia pažangią slaugos teoriją ir klinikinę praktiką rūpinantis suaugusiaisiais, vaikais ir šeimomis, kad absolventai būtų paruošti pradinio lygio pareigoms ligoninėse, ilgalaikės priežiūros įstaigose, medicinos įstaigose, namų sveikatos priežiūros įstaigose ir kitose bendruomenės vietose. Studentai, kurie patenkinamai baigia asocijuotojo laipsnio slaugos programą, gali kreiptis dėl Nacionalinės tarybos licencijos egzamino registruotos slaugytojos (NCLEX-RN), kaip žingsnį įgydami registruotos slaugytojos (RN) licenciją.

Studentai turi baigti būtinus kursus ir atitikti kitus priėmimo reikalavimus. Studentai savo priėmimą gali atidėti tik vieną kartą, priešingu atveju studentas turės stoti iš naujo ir tuo metu atitikti stojimo reikalavimus. Studentai, kurie nesilaiko slaugos skyriaus terminų arba buvo priimti į programą, o tada „ne skambučio, neatvykę“ pradės programą, bus atšaukti ir ateityje negalės pakartotinai teikti paraiškos dalyvauti programoje. Rudens pradžios grupėms po rugpjūčio 1 d., o žiemos pradžios grupėms po spalio 1 d. pirmenybė bus teikiama studentams, kurie bus traukiami į vietas, kurias paskutinę minutę atlaisvino kiti studentai, baigę NURS 104 – Farmakologija slaugytojams. kursas arba NATP 115 – Nursing Assistant Course, arba šiuo metu esate įtrauktas į bet kurį kursą ir turi išlaikytų studijų statusą.

Slaugos kursai turi būti išklausomi nuosekliai. Kursai paprastai apima vieną dieną teorijos ir dvi dienas klinikinės. Klinikinės sesijos siūlomos dieninėmis arba popietinėmis pamainomis su galimybe keistis savaitgaliais. Klinikinės kaitos grafikai bus nustatyti atsižvelgiant į klinikinės vietos prieinamumą. Norint pereiti į kitą kursą, kiekviename slaugos kurse reikalingas mažiausiai 80 % balas. Akademiniai kursai, išskyrus slaugą, turi būti baigti pagal paraiškos reikalavimus. Šioje programoje būtinas naudojimasis kompiuterine laboratorija ir kompiuterių testavimas. Studentai turės turėti kompiuterinį įrenginį, skirtą naudojimui namuose ir miesteliu, atitinkantį reikalavimus, pateiktus prieš stojant į programą. Studentai privalo aprūpinti ir prižiūrėti uniformas ir reikmenis, kaip to reikalauja skyrius ir klinikinės patalpos. Studentai turi atitikti sveikatos ir klinikinius reikalavimus, turėti neigiamą narkotikų patikrinimą pirmą kartą (marihuanos vartojimas vis dar draudžiamas) ir praeiti kriminalinį patikrinimą. Ši programa siūloma Livonijos pagrindiniame miestelyje. Studentai priimami rudens semestro arba žiemos semestro pradžioje.

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai