Keystone logo
South Baylo University

South Baylo University

South Baylo University

Įvadas

Prisijunkite prie įdomios sveikatos priežiūros profesijos

South Baylo University yra Rytų medicinos magistrantūros mokykla Los Andžele ir Anaheime, Kalifornijoje. Įkurta 1977 m., Ji siūlo magistro ir doktorantūros programas, visiškai akredituotas akupunktūros ir Rytų medicinos srityse.

 • Akupunktūros ir Rytų medicinos mokslų magistras (MSAOM)
 • Akupunktūros ir Rytų medicinos daktaras (DAOM)

Kodėl verta rinktis South Baylo University ?

Istorija ir reputacija

Įkurtas 1977 m., South Baylo University yra viena iš seniausių ir geriausių reputacijos JAV akupunktūros ir Rytų medicinos specialistų mokymo mokyklų.

Jau daugiau nei keturiasdešimt metų geriausius rezultatus atliekantys akupunktūrininkai South Baylo University už aukščiausios kokybės medicinos išsilavinimą, senovės meną taikydami gydymo moksle.

Vietos

South Baylo University yra du miesteliai, esantys Anaheimo mieste ir Los Andželo mieste Pietų Kalifornijoje.

Anaheim miestelis yra vos penkios minutės nuo Disneilendo ir 20 minučių iki paplūdimio. Los Andželo miestelis yra miesto viduryje ir tik dešimt minučių iki Holivudo šlovės alėjos, „The Staples Center“, „Dodger“ stadiono, Koreatown ir Chinatown.

Klinikinis rengimas

South Baylo University veikia dvi universiteto klinikos Anaheime ir Los Andžele. Universiteto klinikose yra daugiau nei dešimt pacientų gydymo kabinetų. Daugiau nei 15 aukštos kvalifikacijos ir patyrusių klinikų vadovų gydo pacientus ir moko praktikantų. SBU praktikantai rengiami klinikose, turinčiose daug klinikinės patirties, prižiūrint klinikų vadovams.


Daugiakalbės studijų programos

South Baylo University siūlo akredituotą magistro programą anglų, korėjiečių ir kinų kalbomis bei akredituotą daktaro laipsnį anglų ir korėjiečių kalbomis. Aukštos kvalifikacijos dėstytojų ir klinikų vadovai moko mūsų studentus kokybišku švietimu, tyrimais ir pacientų priežiūra.
Misija

South Baylo University misija yra plėsti akupunktūros ir Rytų medicinos žinias ir tarnauti bendruomenei, atliekant kokybišką švietimą, tyrimus ir pacientų priežiūrą.

Vertė

South Baylo University Rytų medicinos mokyklos vertybės yra vertinti harmoniją kaip svarbiausią jos vertę, pavyzdžiu parodant kūno funkcijų harmoniją, proto ir kūno harmoniją bei gyvenimo ir gamtos harmoniją. Tai laikoma Rytų medicinos ir Holistinės sveikatos priežiūros pagrindiniais principais.

Tikslas

South Baylo University Rytų medicinos mokyklos tikslas - skatinti gerą sveikatą ir sveikatingumą pasitelkiant švietimą, tyrimus ir klinikinę praktiką.

Švietimo tikslai

Siekdamas įgyvendinti savo misiją, South Baylo University yra įsipareigojęs siekti šių tikslų:

 • Parengti AOM žinias ir įgūdžius turinčius studentus sėkmingai dirbti sveikatos priežiūros aplinkoje.
 • Teikti veiksmingą ir kokybišką pacientų priežiūrą per AOM ir integruotą sveikatos priežiūrą.
 • Skatinti ir skatinti mokslinius tyrimus, mokslinę veiklą ir profesinį tobulėjimą.
 • Parengti studentus tapti lyderiais bendruomenėje ir savo profesijoje.

Vietos

 • Anaheim

  1126 North Brookhurst Street , 92801, Anaheim

 • Los Angeles

  2727 West 6th Street , 90057, Los Angeles

Programos

  Klausimai