Keystone logo
Staatlich Anerkannte Physiotherapie Schule Ortenau

Staatlich Anerkannte Physiotherapie Schule Ortenau

Staatlich Anerkannte Physiotherapie Schule Ortenau

Įvadas

FILOSOFIJA

Žmonės yra ne tai, ką mes darome, širdies

Iš dirbti su žmonėmis bei fizinės veiklos malonumą pažinčių yra pagrindinės charakteristikos fizioterapeuto. Jie yra savybės, kurios ateina į pirmą vietą ir padėti juos kasdien, ypač kai dirba kartu su savo pacientais. Uždaryti tarpasmeniniai santykiai ir bendradarbiavimas vaidina svarbų vaidmenį - tai taip pat ne atvejis Ortenau mokykla kineziterapijos. Tai yra todėl, kad kineziterapijos karjera, pagal tai, kaip mes mokome jį ne tik žiūri paciento kūno, bet ne asmeniui, kaip visuma.

Mes, mokyklos valdymo komandos nariai, pamatyti save, kaip kolegos dirba su mūsų studentais, visada prieinamas ir ant rankų pasiūlyti jiems paramą. Mes siekiame sukurti patogią aplinką, kurioje mūsų studentai jaustis kaip namie ir gali gyventi ir mokytis be spaudimo ar streso. Be to, mes siekiame padėti jiems plėtoti realų supratimą savybių, reikalingų dirbti kaip fizioterapeutas. Siūlomų mokymo lygis yra labai aukštas. Dar svarbiau, tačiau yra kasdienė patirtis, kad žmonės yra ne viskas, ką mes darome centre.

Pirmos klasės mokymas

Mūsų mokymo kokybė padarė Ortenau mokyklą kineziterapijos į tarptautiniu mastu pripažintų ir akredituotą mokymo centre. Palaikomos patyrusių pedagogų personalas sudaro universitetų profesoriai, gydytojų specialistų ir fizioterapeutų komanda, mūsų studentai praleidžia tris metus intensyviai studijuoja kiekvieną įvairių tarpdisciplininių, teorinius ir praktinius aspektus profesijos detalę.

Baigęs studentai galės teikti praktinę gydymo ir taikyti metodus, metodiškai. Be to, jie bus labiau gali peržiūrėti savo pacientams kompleksiškai. Tarpasmeniniai įgūdžiai ir empatija vaidina svarbų vaidmenį praktikuojančių mūsų profesija. Vadovaujasi savo mokytojais, mūsų studentai patirti ir pajusti, kaip jų pačių kūnai juda, siekiant sukurti savo pacientų sąlygų supratimą.

Ortenau mokykla kineziterapijos bendradarbiauja su ligoninių visoje Vokietijoje, Prancūzijoje (Elzase ypač) ir Šveicarijoje. Mūsų vieta Pietų Baden, netoli Prancūzijos ir Šveicarijos pasienyje, leidžia mums ugdyti savo profesinius ryšius su kolegomis iš šių įstaigų, ir glaudžiai bendradarbiauti su mūsų partnerių mokykloje kaimyninių Strasbourg. Mūsų studentai naudos iš to, kaip mes bendraujame su mūsų kaimynais, ir iš mūsų artumo puikių centrų mokslinių tyrimų, pavyzdžiui, Freiburg, Karlsruhe ir Strasbūre.

Kartu su mūsų standartinio mokymo, siūlome specializuotus pažangias klases perteikiant naujausias išvadas medicinos ir fizioterapijos srityse. Mūsų studentai gali dalyvauti šių specializuotų klases tiek metu ir po to, kai baigė mokymo kursą. Idėjos prisidėjo išorinių dalyvių ir gyvas diskusijas padėti studentams peržiūrėti įvairių sričių iš įvairių perspektyvų. Be to, šie posėdžiai dažnai padeda studentams užmegzti ryšius, kurie gali juos padėti įvesdami darbinį gyvenimą.

judėjimas

Mes sutelkiame dėmesį į žmonių, kaip jie juda. Todėl savaime suprantama, kad vidutinis mokyklos diena yra labai įvairi ir mato mūsų studentai visada kelyje. Judėjimas taip pat yra neatskiriama siūlomų jiems vykdyti savo laisvo laiko veiklai. Juodojo miško ir Vosges kalnai yra praktiškai ant mūsų slenksčio ir yra atviras kvietimas gauti iš ten ir gauti i nvite juos gauti ten ir gauti juda gražių gamtos apsuptyje. Gerai saugomi dviračių ir pėsčiųjų maršrutai visame Eckartsweier, taip pat vietiniai įrenginiai futbolas, lengvoji atletika ir gimnastika, pasiūlyti ir kitų puikių galimybių sportui ir poilsiui.

Arba Dienos ekskursijos į Freiburg, Karlsruhe, Strasbūre ir Bazelyje yra puikiai tinka studentams, kuriems reikia pertraukos. Už pamokas, siūlome nemokamus kursus dalykų, pavyzdžiui, aerobika, Tai Chi, qigong ir akademinio piešimo. Jie skirti padėti studentams atsipalaiduoti, tuo pačiu gerinant jų savimonę ir savo kūnus suvokimą.

Jis visada įdomu pamatyti, kaip mūsų studentai remtis savo asmenine patirtimi judėjimo ir, įkvėptas įvairią veiklą mes siūlome, visiškai įsipareigoti siekti savo profesinių tikslų. Tai svarbiausia, nes ji yra tik per tokias asmenines patirties, kad jie sužinojo apie tai, kad žmogaus kūnas yra daug daugiau nei jos dalių suma.

Darbo Vietos

Fizioterapeutai dirbti įvairių specializuotų medicinos sričių ir karjera siūlo platų veiklos ir galimybių, iki turinti privačią praktiką. Mes parodome savo studentus visas iš variantų jiems ir aktyviai remti juos rasti savo asmeninę specializaciją, kaip apibrėžta fizioterapijos srityje.

Kaip dalis tarpvalstybinio tinklo, mes galime įdėti jas į ryšius su kolegomis ir institucijų, dirbančių šiose srityse. Nuo antrųjų mokymo kursą, studentai atlieka prižiūrimą darbo vietas pasirinktose institucijose Badeno-Viurtembergo, Alsace ir visoje Vokietijoje.

Klinikiniai stažuotes sudaro 1600 valandų iš viso Splitas į specializuotus segmentus. Jie sudaro intensyvaus mokymo dalis ir yra svarbus žingsnis siekiant užtikrinti sėkmingą profesinę ateitį. Niekur kitur bus studentai patirti lūkesčius ir poreikius jų pasirinktų profesijų tiesiogiai nei tada, kai iš tikrųjų juos praktikuojančių. Tie pradedate savo karjerą turi galimybę sužinoti, kiek fizinė ir psichologinė įtampa, jie gali kentėti, įdėti savo kantrybės ir atkaklumo išbandymas, ir naudoti šias naujas įžvalgas iš naujo savo asmeninius tikslus.

A bendruomenės centre mokykla - Campus

Fizioterapija apima padėti kiekvieną asmenį rasti geriausią būdą įgyti pilną jausmą gerovę. Ši filosofija atsispindi mūsų mokykloje socialine aplinka. Gyvenimo ir mokymąsi Eckartsweier, kur mūsų mokykla yra bendruomenės, yra būdingi artimi tarpasmeniniai santykiai, bendradarbiavimas ir vietiniai "Pietų Badeno žavesio. Į spalvingai dažytos, modernios mokyklos pastatai puikiai su kaimelio tradicinių karkasinių namų, maišymo į idiliškas, kaimo aplinkoje, pavyzdžiui, šiltą purslų spalvos. Viena kitą papildydamos puikiai, miesteliu ir kaimas suvienyti kaip vienas. Mūsų studentai iš visos Europos, todėl Eckartsweier į gyvą susitikimo vieta kultūrų įvairovė. Puiki infrastruktūra, turinti parduotuvių ir laisvalaikio objektų įvairovė, taip pat atsipalaidavęs gyvenimo būdas padaryti gyvena ant Black Forest labai maloni patirtis krašto. Šie puikiai aplinka padėtų mokiniams pavyks suprasti ir patiria fizioterapijos pirmų rankų karjerą.

Vietos

  • Staatl. anerkannte Physiotherapieschule Ortenau gGmbH Birkenstraße 5 (entrance Willstätterstraße) 77731 Willstätt-Eckartsweier Germany, , Germany Online

Klausimai