Keystone logo
Samuel Merritt University

Samuel Merritt University

Samuel Merritt University

Įvadas

Turėdamas stiprius akademikus, puikius dėstytojus, moderniausias patalpas ir gilų atsidavimą bendruomenei, Samuel Merritt University turi turtingas tradicijas mokyti kvalifikuotus ir atjaučiančius sveikatos priežiūros specialistus.

Globos patirties keitimas

Samuel Merritt University yra neatsiejama pacientų priežiūros dalis Šiaurės Kalifornijoje. Mes esame viena didžiausių registruotų slaugytojų auklėtojų Kalifornijoje. Daugelis fizinių ir ergoterapeutų, gydytojų padėjėjų ir podiatrų gydytojų, kurie teikia pagalbą regione, yra mūsų programų absolventai. SMU yra susijęs su ne pelno siekiančiu „Sutter Health“ tinklu, teikiančiu visapusišką sveikatos priežiūrą daugiau nei 100 Šiaurės Kalifornijos bendruomenių.

Samuel Merritt University studentai gauna individualų mokymą ir įgyja praktinės klinikinės patirties savo programų pradžioje. Ankstyvas klinikinis poveikis, mūsų manymu, yra pagrindinis mokant studentų techninių įgūdžių ir pagrįstų samprotavimų, reikalingų slaugai suteikti ir paruošti juos pakeisti gydymo patirtį įvairiose bendruomenėse.

Vietos

  • Oakland

    Telegraph Avenue,3100, 94609, Oakland

    Klausimai