Keystone logo
Royal Veterinary College Klinikinio rengimo mokslininkų kursas
Royal Veterinary College

Klinikinio rengimo mokslininkų kursas

London, Jungtinė Karalystė

1 Years

Request teaching languages

Dieninės

Request application deadline

Aug 2023

Request tuition fees

Nuotolinis mokymasis, Stovykloje

Įvadas

Klinikinio mokymo mokslininkai

Klinikinio rengimo mokslininkai RVC kuria specialistų lygio tyrimo įgūdžius ir klinikinę patirtį, reikalingą norint pakilti į pasirinktą sritį. Interns (Junior Clinical Training Scholars) ir gyventojai (vyresniojo klinikinio mokymo mokslininkai) dirba kartu su pasaulinio lygio akademiniu personalu ir gauna prieigą prie įvairios kolegijos ligoninių, kuriose yra visų klinikinių problemų sprendimo ir pacientų valdymo aspektų.

Daugelis mokslininkų taip pat praleidžia laiką į kitas diagnostikos laboratorijas ar klinikinius centrus, kad galėtų išplėsti savo patirtį.

RVC klinikinio rengimo stipendijos skiriamos kvalifikuotiems veterinarams. Absolventai turi įgūdžius, reikalingus dirbti specialistų lygiu, ir užtikrinti tinkamą klinikinių ir diagnostinių atvejų skaičių. Vyresniojo klinikinio mokymo mokslininkai registruoja magistrantūrą, MVetMed.

Stipendijos skelbiamos kiekvienų metų sausio-vasario mėnesio stipendijų puslapyje, taip pat reklamuojamos veterinarijos įraše.

Interviu vyksta nuo vasario pabaigos iki kovo, priklausomai nuo individualios mokymo programos. SCTS programos prasideda liepos pirmą pirmadienį, o JCTS programos - liepos mėn. Antrą pirmadienį.

Apie Mokyklą

Klausimai