Keystone logo

RUBIKA

A logo

Įvadas

Rubika yra profesinė mokykla per 5 metus, kuris tiekia 3 laipsnius 1 lygio (RNCP), specializuojasi animacija, žaidimų ir pramoninio dizaino.

Nuo įkūrimo 1987 m prekybos ir pramonės Didžiosios Heno rūmų, mokykla išsiskiria iš novatoriškos ir novatorišką mokymą, remiantis projektų ir komandinio darbo realizavimo įvedimo.

Ši pedagogika leido mūsų 3 sektorius (Supinfocom Rubika, Supinfogame Rubika ir Rubika ISD) tapti pasaulinės nuoroda mokymas animacija pramonė, vaizdo ir dizaino Ketv

Mokymo sudaro dviem etapais:

  • Bakalauro programa, skirta pagrindinė įsigijimo, kūrimo kūrybines technologijas ir meistriškumą įrankių projektams. Šie įgūdžiai, susiję su komandinio suteikti studentams privilegijuotą vietą per gamybos komanda.
  • Ekspertai ciklus, kurie mokyti būsimus specialistus profesijos ir juos užtikrinti būtiną įgūdžių projektų valdymo srityje. Ši mokymo vietų mūsų studentus aukščiausiu valdymo lygiu.

Tai tikslas, kad mūsų studentai įgūdžių, kurie bus pakeisti rytojaus pasauliui, kad mes kibti atidaryti ir šiandien praturtins mokyklą!

Vietos

  • 2 rue Peclet 59300 Valenciennes, , Valenciennes

Klausimai