Keystone logo
Roseman University of Health Sciences

Roseman University of Health Sciences

Roseman University of Health Sciences

Įvadas

Roseman University of Health Sciences yra ne pelno siekianti, privati aukštojo mokslo įstaiga, mokanti naujos kartos sveikatos priežiūros specialistų bakalauro ir magistro laipsnį, kurie tarnauja, bendradarbiauja ir nustato naujus standartus savo bendruomenėse ir profesijose.

Universitetą, įsikūrusį Henderson ir Summerlin (Las Vegasas), Nevadoje ir Pietų Jordanijoje, Jutoje, sudaro Dantų medicinos koledžas, siūlantis aukštesnįjį ortodontijos ir odontologinės ortopedijos išsilavinimą / MBA rezidentūrą, aukštojo mokslo bendrosios odontologijos rezidentūrą, ir dantų medicinos daktaras; Farmacijos kolegija, siūlanti farmacijos daktarą ir tęstinį profesinį mokymą; Slaugos koledžas, siūlantis slaugos mokslų bakalaurą, pagreitintą slaugos bakalaurą ir slaugos mokslų magistrą / šeimos slaugytoją; ir į sveikatos priežiūrą orientuota MBA programa.

Roseman University of Health Sciences taip pat pasiūlys medicinos daktarą per savo medicinos koledžą, kai tik jis bus akredituotas. Daugiau nei 6500 „Roseman“ absolventų rūpinasi pacientais, vykdo tyrimus ir užsiima visuomenės sveikata bei politika Nevadoje, Jutoje ir visoje šalyje. Šiaurės vakarų komisija regioniškai akredituoja Rosemano universitetą kolegijose ir universitetuose.

Roseman University of Health Sciences tobulina bendruomenių, kurioms mes teikiame paslaugas, sveikatą ir sveikatingumą, švietžiant dabartines ir būsimas sveikatos specialistų kartas, atliekant tyrimus ir teikiant pacientų priežiūrą. Mes aktyviai siekiame partnerystės ir ryšių, suderintų su savo misija ir darbu, kad sukurtume aplinką, kuri skatina tiek vidinį, tiek išorinį bendradarbiavimą, kad būtų pasiekti optimalūs rezultatai, ir įsipareigojame atsakingai vykdyti fiskalinį valdymą visose pastangose.

Vietos

 • South Jordan

  South River Front Parkway,10920, 84095, South Jordan

  • Henderson

   Sunset Way,11, 89014, Henderson

   • Las Vegas

    Discovery Drive,10530, 89135, Las Vegas

    Klausimai