Keystone logo
Rocky Vista University

Rocky Vista University

Rocky Vista University

Įvadas

Rocky Vista University (RVU) buvo įkurtas 2006 m. Parkeryje, Kolorado valstijoje. Rocky Vista University yra sparčiai auganti institucija, turinti dvi vietoves ir dvi valstijas. Rocky Vista University turi ypatingą misiją: teikti sveikatos priežiūros švietimą, tuo pačiu įkvėpdamas studentus tarnauti gailestingai, sąžiningai ir puikiai.

Rocky Vista University suteikė galimybę studentams, kurie suteikia unikalių įgūdžių ir patirties, prisidėti prie mūsų mokymosi bendruomenės. Vykdydami griežtas akademines programas ir padedami gerbiamų dėstytojų, mūsų studentai mokosi užduoti teisingus klausimus, išklausyti atsakymus ir spręsti problemas naudodamiesi savo rankomis ir protu.

Rocky Vista University didžiuojasi būdamas „Medforth“ mokyklų šeimos nariu. Rocky Vista University nuo 2019 m. Vasario priklauso „Medforth Global Healthcare Education Group“, o nuo 2020 m. Liepos mėn. Pagal „Medforth“ dukterinę įmonę „University Support Services“ buvo sudarytos sutartys teikti tam tikras neakademines administracines paslaugas „ Rocky Vista University .

Vietos

  • Parker

    South Chambers Road,8401, 80134, Parker

    Klausimai