Keystone logo
RCSI Bahrain/Medical University Of Bahrain

RCSI Bahrain/Medical University Of Bahrain

RCSI Bahrain/Medical University Of Bahrain

Įvadas

Karališkasis chirurgų koledžas Airijoje - Bahreino medicinos universitetas arba Karališkasis chirurgų koledžas Airijoje, Bahreinas, yra Airijos karališkojo chirurgų koledžo universitetas, įsteigtas Dubline, Airijoje 1784 m.. Karališkasis chirurgų koledžas Airijoje Bahreinas taip pat turi Bahreino Karalystės aukštojo mokslo tarybos licenciją kaip nepriklausomas privatus universitetas, ir, kaip ir jo kolegos Dubline, yra ne pelno siekianti sveikatos mokslų institucija, orientuota į švietimą ir mokslinius tyrimus, kad paskatintų teigiamus pokyčius visose srityse. žmonių sveikatą visame pasaulyje.

Turėdamas ilgametę Bahreino studentų ugdymo istoriją, Airijos karališkasis chirurgų koledžas buvo pakviestas įkurti savo miestelį saloje, o universitetas 2004 m. Oficialiai atvėrė duris 28 medicinos studentų grupei. pastatytame miestelyje, kuriame yra daugybė mokymo erdvių, laboratorijų, biurų, biblioteka, restoranas, specialus pagalbos studentams centras ir daugybė sporto ir poilsio įstaigų, yra daugiau nei 1 300 studentų, esančių visose medicinos mokyklose; Slaugos ir akušerijos bei antrosios pakopos studijos ir tyrimai.

Teikiant aukštos kokybės tarptautinį švietimą, suderintą trijuose žemynuose, Airijos Bahreino karališkasis chirurgų koledžas visame pasaulyje pripažįstamas tuo, kad rengia praktikai pasirengusius absolventus, kurie gali varžytis dėl tarptautinių vietų. Universitetas taip pat orientuojasi į sveikatos ir biomedicinos mokslų originalių tyrimų ir plėtros plėtrą, atsižvelgdamas į regiono reikalavimus.

Vietos

  • Al Sayh

    Al Sayh, Bahreinas

    Klausimai