Keystone logo
Radboud University

Radboud University

Radboud University

Įvadas

Įkurtas 1923 m. ir įsikūręs Neimegene, seniausiame Nyderlandų mieste, Radboud University yra 7 fakultetai ir daugiau nei 20 000 studentų. Mes siūlome 35 anglų kalbos dėstomas magistro programas su daugybe specializacijų, kurios suteiks jums reikiamų įgūdžių ir įžvalgų apie tyrimus ir praktiką jūsų dalyko srityje.

Mūsų asmeninis požiūris į mokymą – suteikiame daug galimybių glaudžiai bendradarbiauti su dėstytojais ir kolegomis studentais nedideliuose seminaruose – užtikrina, kad universitetas netaptų tik „diplomų gamykla“. Mes puoselėjame atvirą intelektualinį klimatą, kuriame įkvepiame ir metame iššūkį vieni kitiems ir kuriame kiekvieno asmens asmeninės savybės gali klestėti.

Mūsų universitetas nori prisidėti prie sveiko, laisvo pasaulio su vienodomis galimybėmis visiems. Mums rūpi įvairovė ir įtraukumas – miestelyje yra atstovaujama apie 100 tautybių (2022 m.). 2021 m. nacionalinė studentų apklausa atskleidė, kad dabartiniai studentai mano, kad su visais Radboud University elgiamasi vienodai ir jie yra saugūs reikšti savo nuomonę. Radboud University labai vertina jūsų talentą ir siūlo daugybę stipendijų bei studentų paslaugų, kad palaikytų jus.

Universiteto ypatybės

Neimegenas, studentams draugiškas miestas

Radboud University yra Nijmegen mieste – tikrame universitetiniame mieste, kuriame gyvena 165 000 gyventojų, iš kurių 30 000 yra studentai. Nors Nijmegenas yra seniausias Nyderlandų miestas, kilęs iš romėnų laikų, jame tvyro jauna ir gyva atmosfera. Yra daug kultūrinės veiklos: nuo daugybės muziejų, galerijų ir kino teatrų iki tokių renginių kaip Tarptautiniai keturių dienų žygiai su Tarptautiniu vasaros festivaliu, Limburgo viduramžių festivalis, Samba ir Salsa festivalis, Rockin' Park festivalis ir daug daugiau. Taip pat galite atsipalaiduoti mūsų miesto paplūdimyje šalia Waal upės, apsipirkti vintažinio stiliaus arba apžiūrėti daugybę barų, kavinių ir restoranų. Visų pirma, tai saugi ir draugiška vieta gyventi ir mokytis.

Pragyvenimo išlaidos

Pragyvenimo kaina Neimegene yra palyginti maža, palyginti su Amsterdamu ar kitais Vakarų Europos miestais. Pragyvenimo išlaidoms tikitės išleisti mažiausiai 800 eurų per mėnesį. Studentų apgyvendinimas su baldais kainuoja nuo 360 iki 450 eurų, įskaitant dujas, elektrą ir internetą. Apskaičiuokite 400 eurų maistui, drabužiams, asmens priežiūrai ir kelionėms bei 30 eurų telefono sąskaitai. Knygos ir fotokopijos kainuoja apie 200–300 eurų per semestrą.

Modernus žalias miestelis

Turėdami pažangiausius modernios architektūros įrenginius po ranka, Radboud University sukuria idealią produktyvią atmosferą tiek švietimui, tiek moksliniams tyrimams. Mūsų miestelis taip pat yra puiki vieta poilsiui ir atsipalaidavimui. Universiteto restorane „De Refter“ yra šeši skirtingi maisto prekystaliai: nuo azijietiškos ir itališkos virtuvės iki išskirtinai veganiškų ir ekologiškų patiekalų. Kitas puikus būdas atsipalaiduoti – apsilankyti mūsų garsiajame Radboud sporto centre, kuriame yra daugiau nei 80 sporto šakų. Studentams taip pat patinka vėsintis universiteto miestelio žaliose laukymėse, tiesiog grožėtis gamtos grožiu ar surengti iškylą. Bakalėjos prekes galite nusipirkti čia pat, vienoje iš parduotuvių.

  Priėmimai

  Stipendijos ir finansavimas

  Radboud University yra ribotas stipendijų skaičius, skirtas tik tarptautiniams magistrantūros studentams. Visą sąrašą, įskaitant tinkamumo reikalavimus ir kaip pateikti paraišką, galite rasti mūsų svetainėje.

  Svarbu pažymėti, kad dauguma šių stipendijų nėra visiškai finansuojamos. Radboud stipendijų programa (RSP) yra vienintelė stipendija, siūlanti ir visiškai, ir iš dalies finansuojamas stipendijas.

  Jei kreipiatės dėl stipendijos, atkreipkite dėmesį, kad paraiškų teikimo terminai skirsis nuo įprastų paraiškų teikimo terminų.

  Norėdami gauti daugiau informacijos apie stipendijas, apsilankykite universiteto svetainėje.

  Reitingai

  102 – ARWU / Šanchajus 2022 m

  24 – 2019 m. Europos mokymo reitingas

  139 – Pasaulio universitetų reitingas 2022 m

  220 – QS reitingas 2022 m

  Akreditacijos

  Akredituota AACSB

  Campus Life & Facilities

  • Mentoriai, studijų patarėjai ir dekanai, padedantys renkantis su studijomis ir ne tik
  • Radboudlife&Care už psichologinę ir asmeninę paramą studijų metu
  • Tarptautinis mobilumo biuras su daugybe universitetų partnerių, kad galėtų praleisti semestrą užsienyje
  • Tarptautinės studentų organizacijos, siūlančios stažuotes, savanoriškus projektus ir galimybes dirbti su verslumo idėjomis
  • Studijuokite asociacijas, jungiančias jus su darbo vieta
  • Karjeros pareigūnai, padėsiantys susirasti darbą po studijų
  • Vadybos studijų centras fakulteto pastate.

  Studentai trokšta praturtinančių patirčių per visą savo kelionę, o Radboud University siūlo tai per akademines ir socialines galimybes bei puikų studentų gyvenimo būdą istoriniame mieste. Radboud University yra daug studentų organizacijų ir studijų asociacijų. Nors kai kurie yra ypač įkurti siekiant sujungti tarptautinius studentus vieni su kitais, taip pat yra klubų, kuriuose pagrindinis dėmesys skiriamas fotografijai, literatūrai, ideologijai, teatrui, verslumui, stažuočių paieškai (užsienyje) ir diskusijoms. Taip pat yra daugybė sporto komandų, kultūros klubų ir muzikos asociacijų.

  Studijų asociacijos ypač daug dėmesio skiria studentų susisiekimui su kitais kolegomis iš tos pačios studijų srities per neformalius renginius, tokius kaip vakarėliai, kelionės į užsienį, veikla, pvz., viktorinos, vakarienės ir žaidimų vakarai. Jie taip pat organizuoja oficialius renginius, tokius kaip namų dienos, verslo kelionės ir įdarbinimo vakarienės, kad studentai susisiektų su potencialiais būsimais darbdaviais.

  Ištisus metus Radboud University ir jo studentų asociacijos organizuoja socialinius renginius, tokius kaip:

  • Universiteto festivalis „ Radboud Rocks“
  • Žalioji savaitė, skirta didinti supratimą apie tvarumą
  • RAG savaitė, kurioje organizuojami socialiniai renginiai ir užsiėmimai, padedantys surinkti pinigų labdarai – dalyvauja vietiniai restoranai ir parduotuvės visame mieste.

  Nijmegen miestas yra gyvybingas studentų miestas, kuriame yra 3 aukštojo ir profesinio mokymo įstaigos, daugiau nei 130 barų ir kavinių, daug parkų ir paplūdimys prie Waal upės. Būdamas seniausias Nyderlandų miestas, tai gražus miestas su turtinga istorija. Jis gali pasigirti dideliu istoriniu miesto centru su terasomis, kavinėmis ir parduotuvėmis, taip pat nauja ir modernia infrastruktūra visame mieste. Studentams yra daugybė užsiėmimų, tokių kaip lazeriniai žaidimai, pabėgimo kambariai, kino teatrai, muziejai ir blynų laivas, kuriame galėsite apžiūrėti Neimegeno apylinkes, mėgaudamiesi neribotais blynais, taip pat yra daug gamtos takų, skirtų vaikščioti, jodinėti ar mėgautis iškylomis. .

  Vietos

  • Nijmegen

   Radboud University P.O. Box 9102

  Chat with students

  Klausimai