Keystone logo
Queensland University of Technology Slaugos bakalauras
Queensland University of Technology

Slaugos bakalauras

Kelvin Grove, Australija

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Jul 2024

AUD 39 300 / per year *

Stovykloje

* per metus tarptautiniams studentams

Įvadas

Apžvalga

  • QUT buvo pirmasis aukštojo mokslo slaugytojų teikėjas Kvinslande ir turi 40 metų patirtį bei konsultacijas pramonės srityje.
  • Užbaikite 840 valandų klinikinės praktikos.
  • Galimybės kreiptis dėl kelionių į užsienį ir teikti sveikatos priežiūros paslaugas išsivysčiusių ir besivystančių šalių bendruomenėms.
  • Pasiruoškite karjerai valstybinėse ir privačiose ligoninėse, slaugos namuose, bendruomenės sveikatai, ligoninei namuose, mokyklos sveikatai, patologijos laboratorijoms, alkoholio ir narkotikų tarnyboms bei ginkluotosioms pajėgoms.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

QUT buvo pirmasis tretinio slaugytojo Kvinslande teikėjas. Mūsų kurso turinys atspindi naujus sveikatos priežiūros ir slaugos praktikos pokyčius, kurie buvo nustatyti konsultuojantis su pramonės partneriais, disciplinos ekspertais ir mokslinėje literatūroje.

Fondo studijos kaupia jūsų žinias pagrindinėse anatomijos, fiziologijos ir patofiziologijos srityse ir supažindins jus su profesionalia slaugos praktika ir šiuolaikinėmis sveikatos priežiūros paslaugomis. Taip pat ugdysite farmakologijos supratimą, pabrėždami kokybišką vaistų vartojimą. Šiuos tyrimus papildo galimybės pritaikyti slaugos teoriją klinikinei praktikai mūsų miestelio patalpose ir klinikinėse praktikose už universiteto ribų.

Šio laipsnio absolventai yra pasirengę tobulėti profesijoje, kurioje veiklos sritis plečiasi ir tenka didesnė atsakomybė už sudėtingesnių intervencijų vykdymą įvairiose sveikatos priežiūros įstaigose ir įvairiose populiacijose. Mūsų kursas pripažįsta padidėjusią absolventų paklausą, kurie supranta į asmenį orientuotos priežiūros svarbą ir gali įtraukti žmones kaip informuotus partnerius į savo sveikatos priežiūrą.

Pareiškėjai, kurie per 10 metų nuo priėmimo į slaugos bakalaurą baigė slaugos diplomą (įregistruota slaugytoja), bus apdovanoti vienerių metų pažengusiais. Tai leidžia baigti kursą per dvejus metus, o ne trejus. Jei baigsite diplomą prieš gaudami QTAC pasiūlymą, QUT automatiškai suteiks jums šią pažangią padėtį. Jei baigę diplomą gausite priėmimą į QUT, turėsite pateikti išplėstinę nuolatinę paraišką.

Mokymasis realiame pasaulyje

Mūsų miesteliuose siūlomi operatyvūs ligoninės kambariai, kuriuose jūs praktikuositės naudodami tikrą įrangą ir naujausias technologijas imituojamoje aplinkoje. Jūsų patirtis realiose pramonės šakose prasideda stebėjimo veikla pirmųjų metų pirmąjį semestrą ir tęsiama klinikinės praktikos patirtimi kiekvieną semestrą.

Jūs atliksite 840 valandų praktikos, turėdami plačią paramą, įskaitant nuolatinį klinikinių pagalbininkų atsiliepimą apie jūsų veiklą ir kuravimo santykius su registruotais slaugytojų mentoriais. Taip pat galite turėti galimybę kreiptis dėl kelionių į užsienį ir teikti sveikatos priežiūros paslaugas išsivysčiusių ir besivystančių šalių bendruomenėms.

Ko tikėtis

Turėdama 40 metų pramonės konsultacijas ir patirtį, „QUT“ slaugos mokykla yra vienas didžiausių ir labiausiai įsitvirtinusių centrų Australijoje. Mūsų slaugos absolventai sugeba saugiai ir kompetentingai atlikti praktiką. Jie demonstruoja slaugos priežiūrą, kuri yra kultūriškai saugi, orientuota į pacientą, pagrįsta įrodymais ir yra pagarbi.

114268_Image6_SDS3348adjContrast_web-Copy.jpg

Dvigubi laipsniai

Galite dar labiau išplėsti savo karjeros galimybes, suporavę šį laipsnį su vienu nemokamos srities, tokios kaip visuomenės sveikata, psichologija ar paramedicinos mokslas.

Karjeros rezultatai

Slauga yra viena iš įvairiausių sveikatos profesijų ir suteikia įsidarbinimo galimybes Australijoje ir užsienyje.

Užimtumas gali būti bendras ir specializuotas sritis, pavyzdžiui, skubios pagalbos, pediatrijos ar psichikos sveikatos, ir sveikatos priežiūros srityse, esančiose už tradicinės ligoninės palatos ribų, įskaitant bendruomenės sveikatą, priežiūrą namuose, mokyklų sveikatą, patologijos laboratorijas, priklausomybę nuo alkoholio ir narkotikus. ginkluotosios tarnybos.

Daugelis slaugytojų baigia tolesnes studijas ir tampa ūminės slaugos, slaugos nuo vėžio, skubios slaugos, intensyviosios terapijos slaugos, psichinės sveikatos slaugos ar vaikų, vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistais.

Profesinis pripažinimas

Šis kursas yra akredituotas Australijos slaugos ir akušerijos akreditacijos tarybos. Absolventai gali kreiptis dėl registruotos slaugytojos statuso Australijos slaugos ir akušerijos taryboje.

114248_Image9Realsupport_1500Wx1000H.jpg

Studentų registracija

QUT automatiškai užregistruoja į šį kursą įtrauktus studentus Australijos slaugos ir akušerijos taryboje pagal 2009 m. Sveikatos praktikų reglamento nacionalinės teisės aktą. Išsamią informaciją apie studentų registraciją galima rasti Australijos sveikatos praktikų reguliavimo agentūroje

Mokesčiai

Faktiniai mokesčiai gali skirtis priklausomai nuo pasirinktų vienetų. Mokesčius peržiūrime kasmet ir jie gali būti didinami.

  • 2022 m . : 36 300 USD per metus (96 kreditai)

Priėmimai

Studijų programa

Programos rezultatas

KARJEROS GALIMYBĖS

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai