Keystone logo
Queensland University of Technology

Queensland University of Technology

Queensland University of Technology

Įvadas

QUT yra jaunas universitetas, turintis pasaulinę perspektyvą. Esame ambicingi ir pasiruošę priimti naujus iššūkius, orientuoti į ateitį. Mes stengiamės susieti savo studentus su realiu pasauliu per praktinį mokymąsi, kuris paruošia mūsų absolventus rytojaus ir ateities karjerai.

Studijos QUT siūlo pasaulinio lygio išsilavinimą Brisbeno, svetingo, modernaus ir daugiakultūrio miesto, širdyje . Brisbenas yra trečias pagal dydį Australijos miestas, žinomas dėl savo gyvybingų miesto rajonų, gyvenimo būdo lauke, draugiškųvietinių gyventojų ir gamtos pramogų. Daugiaunei 50000studentų, įskaitant tarptautinius studentus iš daugiau nei 119šalių ,jausitės kaip namie.

QUT bakalauro ir antrosios pakopos studijų galimybės apima:

Kas daro QUT universitetą tikru pasauliu?

Realaus pasaulio kursai

Mūsų kursai parengia jus baigti studijas realiame pasaulyje ir įgyti įgūdžių, kurių reikia norint rasti karjerą Australijoje ir užsienyje. Galiterinktis iš daugiau nei 100 realaus pasaulio kursų ir paversti savo aistrą naudinga karjera.

Pramonės jungtys

Mes tikime, kad sukuriame galimybes užmegzti ryšį tarp mūsų studentų ir pramonės darbdavių per integruotas praktikas, stažuotes ir realaus pasaulio bendradarbiavimo projektus. Mūsų akademinis personalas konsultuoja pramonės srityje ir dirba su pramonės projektais, kuriuose dažnai dalyvauja studentai.

Inovacijos ir verslumas

Įgūdžiai, kurių reikia norint kūrybiškai mąstyti, sutelkiant dėmesį į ateitį, yra įtraukti į mūsų mokymo praktiką.Yra specialios erdvės, kurios padės mūsų verslininkams rasti išteklių, ryšių, trenerių ar mentorių, reikalingų jų verslumo kelionei.

Absolventai ateičiai

QUT laipsnis paverčia jus nesustabdoma jėga, pasirengusia kurti, kurti ir prisijungti prie rytojaus ateities.

Tvarumas

Mūsų vizija – mažai anglies dioksido į aplinką išskirianti ateitis. Mes siekiame įveikti pasaulinius iššūkius ir siekti tvarumo per mokslinius tyrimus, mokymą, universiteto miestelių veiklą ir strategines partnerystes. Tvarumas buvo įtrauktas į mūsų mokymo programą įvairiuose kursuose, įskaitant mokslą, inžineriją, madą, architektūrą, verslą, teisę ir miestų plėtrą.

Transdisciplininiai ir transformaciniai tyrimai

Spręskite kai kuriuos didžiausius planetai kylančius klausimus atlikdami tarpdisciplininius tyrimus, susijusius sumūsų bendruomenėmis ir pasauliu. QUT siūlo geriausią praktiką ir transformuojančią mokymosi aplinką, leidžiančią studentams tobulinti savo mokslinių tyrimų įgūdžius, perkelti juos į platesnę darbo aplinką ir bendradarbiauti su pramone bei naujovėmis, kad būtų pasiektas realaus pasaulio poveikis.

Universiteto ypatybės

Vieta

Studijos QUT siūlo pasaulinio lygio išsilavinimą Brisbeno, svetingo, modernaus ir daugiakultūrio miesto, širdyje . Brisbenas yra trečias pagal dydį Australijos miestas, žinomas dėl savo gyvybingų miesto rajonų, gyvenimo būdo lauke, draugiškųvietinių gyventojų ir gamtos pramogų. Daugiaunei 50000studentų, įskaitant tarptautinius studentus iš daugiau nei 119šalių ,jausitės kaip namie.

QUT turi du gyvybingus miesto centrų miestelius: Gardens Point ir Kelvin Grove. Būsite arti visų veiksmo – kultūros ir prekybos centrai, kuriuos pasieksite pėsčiomis. Galite lengvai keliauti tarp kiekvieno miestelio mūsų nemokamu autobusu , kuris kursuoja kas 15 minučių. Abiejuose miesteliuose yra pasirodymų ir meno vietų, kūno rengybos ir medicinos įstaigų, parduotuvių ir maisto prekių parduotuvių. Mūsų Gardens Point miestelis ribojasi su Brisbeno botanikos sodais, iš kur kilęs pavadinimas .

Nuostabūs patogumai

Turėsite prieigą prie aukštųjų technologijų studijų ir mokymosi bendradarbiaujant erdvėse, įskaitant seminarus ir modeliavimo centrus. Mūsų Švietimo nuovada siūlo mokymosi erdves, studijų vietas ir bendruomenės zonas, susietas su gamta ir technologijomis. Šioje erdvėje yra „Sphere“ – skaitmeninis LED gaublys, pakabintas per du aukštus su besikeičiančiu vaizdinio turinio meniu. Mokslo ir inžinerijos centras yra žinomas dėl „The Cube“ – vienos didžiausių ir pažangiausių interaktyvių mokymosi ir skaitmeninių erdvių pasaulyje.

Domina finansiniai duomenys realiuoju laiku? Mūsų ekonomikos ir finansų laboratorija „Bloomberg“ suteikia jums būtent tai, leisdama atlikti finansinę analizę naudojant realius duomenis. Kaip sveikatos studentas, galite dirbti su tikrais pacientais, prižiūrimi patyrusių sveikatos priežiūros specialistų mūsų universiteto sveikatos klinikose ir modeliavimo erdvėse.

  Priėmimai

  Pateikti prašymą QUT lengva. Tiesiog pateikite paraišką studijoms per mūsų paraiškų portalą. Būsite nukreipti susikurti paskyrą, o iš ten galėsite pradėti paraiškos teikimo procesą.

  Turėsite pridėti visus patvirtinamuosius dokumentus, įskaitant:

  • Vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimas, akademinės pažymos ir įrašai
  • Anglų kalbos mokėjimo testo rezultatai
  • Paso tapatybės puslapis

  Kai kurie pareiškėjai turi kreiptis per agentą. Agentas gali padėti jums pateikti paraišką, tinkamumą ir patvirtinamuosius dokumentus bei atsakyti į visus klausimus, susijusius su studijomis QUT.

  Stipendijos ir finansavimas

  Tarptautinė nuopelnų stipendija

  Aukštų pasiekimų stipendija būsimiems tarptautiniams bakalauro ir magistrantūros studentams.

  • Padengia 25 procentus studijų mokesčių už pirmuosius du semestrus (vienerius metus) studijų QUT.
  • Galima visuose fakultetuose.
  • Nuolatinė 25 procentų stipendija per semestrą pasirinktiems kursams.

  Kai kreipsitės į QUT, būsite automatiškai svarstomi dėl tarptautinių nuopelnų stipendijos .

  Akreditacijos

  Akredituota „EFMD Equis“Akredituota AMBAAkredituota AACSB

  Vietos

  • Brisbane

   George Street,2, 4000, Brisbane

  • Kelvin Grove

   Kelvin Grove, Australija

   Klausimai