Keystone logo
Queen's University Belfast MPh Visuomenės sveikata
Queen's University Belfast

MPh Visuomenės sveikata

Belfast, Jungtinė Karalystė

1 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 19 100 / per year *

Stovykloje

* tarptautinis mokestis

Įvadas

MPH yra tarptautiniu mastu pripažinta kvalifikacija, atverianti daugybę įsidarbinimo galimybių visame pasaulyje.

Kursas suteikia studentams žinių ir įgūdžių, kad jie galėtų siekti visuomenės sveikatos ar kitų su sveikata susijusių lyderio vaidmenų.

MPH mokymo programa Queen's yra suderinta su JK Visuomenės sveikatos fakulteto profesinių egzaminų programa.

MPH skirta supažindinti studentus su:

  • Visuomenės sveikatos praktikos „mokslas“: tvirtas, sistemingas ir įrodymais pagrįstas požiūris, leidžiantis apibrėžti ir suprasti gyventojų sveikatos problemas ir problemas.
  • Visuomenės sveikatos praktikos „menas“ – tarpasmeniniai ir organizaciniai įgūdžiai dirbti kartu su kitais; daryti įtaką sprendimams; remti politikos, programų ar intervencijų įgyvendinimą; ir sukelti tikrus pokyčius. Juo siekiama nustatyti optimalius sprendimus sveikatai pagerinti naudojant turimus išteklius.

Stojantiesiems patariama teikti paraiškas kuo anksčiau, o geriausia – ne vėliau kaip 2022 m. liepos 31 d. į kursus, kurie prasidės rugsėjo pabaigoje. Tuo atveju, jei kuri nors programa sulaukia daug paraiškų, Universitetas pasilieka teisę uždaryti paraiškų portalą.

Atkreipkite dėmesį, kad norint garantuoti vietą kurse, gali reikėti sumokėti užstatą. Dėl didelės paklausos paraiškos gali būti nenagrinėjamos, jei kursas pasiekė maksimalų klasės dydį ir bus įtrauktas į laukiančiųjų sąrašą.

Visuomenės sveikatos akcentai

Karalienės universitete Belfaste nuo 1849 m. veikia medicinos mokykla

Pasaulinės klasės įrenginiai

  • Bendradarbiaudama su Airijos visuomenės sveikatos institutu ir kitomis pagrindinėmis vietinėmis suinteresuotosiomis šalimis, „Queen's“ yra vienas iš penkių UKCRC visuomenės sveikatos tyrimų kompetencijos centrų, skatinančių daugiadisciplininį darbą ir didinti gebėjimus spręsti sudėtingas gyventojų sveikatos problemas.

Studentų patirtis

  • Viena iš mūsų privalumų yra nedidelė klasė (paprastai apie 30 mokinių per metus), kuri leidžia palaikyti labai glaudžius ryšius tarp darbuotojų ir studentų. Būsite įsikūrę Visuomenės sveikatos kompetencijos centre, Šiaurės Airijoje, kuris yra vienas iš penkių UKCRC Visuomenės sveikatos tyrimų kompetencijos centrų Jungtinėje Karalystėje, ir jus mokys bei kurs pasaulinio lygio mokslininkai ir visuomenės sveikatos specialistai.
  • Jūs susidursite su įvairiais visuomenės sveikatos lyderiais ir praktikais, kurie dirba visuomenės sveikatos srityje ir daro realius pokyčius, kurie bus naudingi gyventojų sveikatai.

KARJEROS GALIMYBĖS

Studijų programa

Priėmimai

Programos mokestis už mokslą

Stipendijos ir finansavimas

Apie Mokyklą

Klausimai