Keystone logo
© ©Queen Mary University of London
Queen Mary Online

Queen Mary Online

Queen Mary Online

Įvadas

172492_172349_button_read-more-about-queen-mary-online-on-their-website.png

„QMUL Online“ siūlo pasaulinio lygio mokymą, kurį pristato žymūs akademikai ir profesionalai.

Queen Mary Online siūlo keturias ne visos darbo dienos, 100% internetines programas, kurias pristato Londono karalienės Marijos universitetas - pasaulyje pirmaujantis Raselio grupės universitetas. Gaukite prieigą prie pažangiausių tyrimų, pasaulinės bendruomenės ir pasaulinio lygio mokymo, kuris įgalins jus padaryti pasaulinį poveikį.

„QMUL Online“

Pasirinkę mokytis internetu pas karalienę Mariją, jūs vis dar naudojatės tokiu pačiu statusu ir galimybe naudotis pavyzdiniu mokymu, kaip ir mūsų universiteto studentams. Jūsų pranašumas yra lankstumas tęsti savo būsimą karjerą tokiu metu ir intensyvumu, kuris tinka jūsų išskirtinėms aplinkybėms, netrukdydamas pajamoms ir karjeros progresui.

Pagrindinės internetinio mokymosi ypatybės

 • Lankstumas: mokykitės iš namų, darbo ar keliaudami bet kurioje pasaulio vietoje
 • Vieta: Nereikia persikelti, daryti karjeros pertraukos ar kreiptis dėl vizos
 • Pasaulinis: studijuokite kartu su studentais iš viso pasaulio ir užmegzkite ryšius su jais
 • Kokybė: glaustos paskaitos ir skaitmeniniai šaltiniai, kuriuos sukūrė mūsų garsūs mokslininkai
 • Parama: Akademiniai dėstytojai yra lengvai prieinami patarimams ir atsiliepimams gauti
 • Įsitraukimas: veikla, padedanti pritaikyti teoriją praktikoje
 • Atsiliepimai: Tiesioginės sesijos su dėstytojais ir bendraamžiais
 • Prieinama: visi vertinimai priimami ir pateikiami internetu
 • Intuityvus: viską, ko jums reikia, galite rasti naudodamiesi internetine mokymosi platforma
 • Būsena: Visų apdovanojimų pavadinimas ir prestižas yra tokie patys, kaip ir už universiteto studijas
 • Patarimas: prieinamas karjeros palaikymas, prieinamas viso kurso metu.

Neakademinė parama

Studentų gyvenimas nėra vien tik studijos. Kaip karalienės Marijos internetinės bendruomenės dalis , yra žmonių komanda, skirta tam, kad jūsų patirtis su mumis būtų kuo pozityvesnė, o mūsų įžanga pasveikins jus ir supažindins jus su studijomis internete.

Internetiniai studentų konsultantai yra jūsų pirmasis susisiekimo taškas atliekant bet kokius praktinius klausimus, susijusius su patarimais apie efektyvų mokymąsi internete, patarimais apie darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą ar nukreipiant jus į mūsų palaikymo universitete tarnybas.

Jei technologijos jus nervina, mūsų techninės pagalbos komanda bus pasiruošusi patarti ir padėti naudotis mūsų internetine mokymosi platforma.

Reitingai

Karalienė Marija yra tarptautiniu mastu pripažinto Londono universiteto dalis. Esame reitinguojami 50 geriausių universitetų Europoje ir 20 geriausių JK (Times Higher Education World University Rankings 2016/17).

Mes didžiuojamės savo mokymu ir tyrimais bei prisiimame strateginį įsipareigojimą dėl aukščiausios kokybės tyrimų, susijusių su plačiu dalykų spektru. Mes investavome į šį principą sistemingai įdarbindami geriausius savo disciplinų akademikus iš viso pasaulio.

Kompetencijos rekordas

 • Mokslinių tyrimų kompetencijos sistema (REF 2014)-Naujausias nacionalinis tyrimų įvertinimas patvirtino mūsų vietą aukščiausioje JK vykdomų mokslinių tyrimų universitetų grupėje. Mes užėmėme 9 vietą Jungtinėje Karalystėje tarp daugelio fakultetų universitetų ir 5 vietą JK pagal 3 ir 4 mokslinių tyrimų rezultatus.
 • „Russell Group“ institucija - Esame vienas iš 24 pirmaujančių JK universitetų, įsipareigojusių išlaikyti geriausius mokslinius tyrimus, puikią mokymo ir mokymosi patirtį, puikų absolventų įsidarbinimo galimybes ir neprilygstamus ryšius su verslu ir viešuoju sektoriumi.
 • Nacionalinė studentų apklausa 2016 m. - Mes vertiname aukščiausią vietą Londone tarp „Russell Group“ universitetų dėl studentų pasitenkinimo.
 • Apdovanojimų laimėtojai-tarp mūsų buvusių darbuotojų ir studentų yra septyni Nobelio premijos laureatai, o tarp dabartinių akademinių darbuotojų-daugiau nei 55 akademijos ir visuomenės kolegos.
 • Visuomenės dalyvavimas - mes buvome pirmoji institucija, kuriai buvo suteiktas „Engage Watermark“ aukso apdovanojimas už kompetenciją viešai dalyvauti.

Vietos

Programos

  Įstaiga taip pat siūlo:

  Klausimai