Keystone logo
© Queen Mary The London School of Medicine and Dentistry (Malta)
Queen Mary The London School of Medicine and Dentistry (Malta)

Queen Mary The London School of Medicine and Dentistry (Malta)

Queen Mary The London School of Medicine and Dentistry (Malta)

Įvadas

Londono mokymo programa. Viduržemio jūros gyvenimo būdas.

Karalienės Marijos Maltos miestelis siūlo jums galimybę studijuoti medikamentus Medijoje.

Priimame paraiškas rugsėjo mėnesiui, o mūsų paraiškų pateikimo terminas yra kovo 1 d.

Studijuokite penkerių metų medicinos MBBS (medicinos bakalauro, chirurgijos bakalauro) bakalauro studijų programą Maltoje, Europoje. Studijavimas QMUL Malta reiškia, kad studijuosite mediciną viename geriausių universitetų.

175655_Clipboard01.jpg

Istorija

Malta, kaip ir JK, didžiuojasi ekspertų sveikatos priežiūros istorija, o Londono Karalienės Marijos universitetas (QMUL) yra prestižinės „Russell Group“ asociacijos Jungtinėje Karalystėje (JK) dalis. „Russell Group“ universitetai turi didžiulį socialinį, ekonominį ir kultūrinį poveikį vietos, visoje JK ir visame pasaulyje.

Anksčiau žinoma kaip Barts ir Londono medicinos ir odontologijos mokykla, QMUL yra pirmaujanti medicinos mokykla. „Barts“ ir „The London“ buvo suformuoti iš seniausios Europoje ligoninės „St Bartholomew's“ (žinomos kaip „Barts“), kuri buvo įkurta 1123 m., ir iš pirmosios Anglijos medicinos mokyklos „The London“, kuri buvo atidaryta 1785 m.

QMUL Malta MBBS programa yra identiška Londone mokomai programai. Maltoje jus mokys QMUL darbuotojai bei mokyklos apmokyti vietiniai gydytojai.

Gozo sala

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/17/175671_Clipboard03.jpg " alt=" 175671_Clipboard03.jpg " data-json=" {"author":"© ", "author_url":"","šaltinis":""}" />

QMUL Malta atidarytas 2019 metų spalį. Modernus miestelis yra Gozo bendrosios ligoninės teritorijoje ir jame yra prieiga prie XXI amžiaus anatomijos centro. Gozo yra viena iš trijų salų, sudarančių Maltos Respubliką.

Sala yra visiškai dvikalbė, o anglų ir maltiečių kalbos turi oficialų statusą. Jis taip pat turi puikų susisiekimą su Europa.

Malta turi akinančią istoriją, apimančią 7000 metų: salose yra trys UNESCO pasaulio paveldo objektai (įskaitant visą Maltos sostinę Valetą). Visai neseniai galbūt matėte Maltą per televiziją: salose yra keletas nuostabių „Game of Thrones“ vietų.

Mokestis už mokslą

32 000 € per metus.

Paraiškos procesas

Kandidatai kreipiasi tiesiogiai į universitetą , o ne per JK standartinę paraiškų teikimo sistemą UCAS.

Vietos

  • Victoria

    Queen Mary University of London – MALTA CAMPUS Institute of Health Science Education – Faculty of Medicine and Dentistry Triq l-Arċisqof Pietru Pace Victoria Gozo, Malta Europe, VCT 2520, Victoria

  • London

    Garrod Building, Turner Street, Whitechapel , E1 2AD, London

    Klausimai