Keystone logo

Queen Mary The London School of Medicine and Dentistry (Malta)

A logo

Įvadas

3-ioji vieta JK medicinoje (Guardian University Guide 2018)

Londono Karalienės Marijos universitetas (QMUL), „Russell Group“ universitetas JK, atidarė medicinos miestelį Maltoje, Europoje. Mes priimame paraiškas dėl 2021 m. Rugsėjo mėn., O mūsų paraiškų pateikimo terminas yra 2021 m . Birželio 30 d . Mes siūlome:

  • Penkerių metų medicina MBBS Malta (medicinos bakalauro, chirurgijos bakalauro) bakalauro studijų programa.

Stipendijas bus galima gauti 2021 m. 2021/22.

Programa yra mokoma "Barts" ir "Londono medicinos ir odontologijos mokyklos" - pirmaujančios JK medicinos mokyklos, kuri yra QMUL fakultetas. "Barts" ir "The London" buvo suformuotos iš seniausių Europos ligoninių, 1123 m. Įkurtos Šv. Baltramiejaus (žinomos kaip "Barts") ir 1785 m. Atidarytos Anglijos pirmosios medicinos mokyklos "The London".

Ši medicinos programa yra tokia pati mokymo programa, kaip ir QMUL programa, kuria mokoma Londone, o Maltoje jus mokys QMUL darbuotojai, taip pat vietos mokytojai, kuriuos moko mokykla.

Apie Maltą

Programa bus grindžiama Gozo, viena iš trijų salų, sudarančių Maltos Respubliką. Malta turi apakinti istoriją, apimančią 7000 metų: salose yra trys UNESCO pasaulio paveldo objektai (įskaitant visą Maltos sostinę, Valetą). Dar neseniai jūs galbūt matėte Maltą televizoriuje: salose yra keletas apsvaiginimo taškų, skirtų Sergimųjų žaidimui.

Mokestis už mokslą

27 000 eurų per metus

Paraiškos procesas

Kandidatai tiesiogiai kreipiasi į universitetą , o ne per JK standartinę paraiškų teikimo sistemą UCAS.

Vietos

  • Queen Mary University of London – MALTA CAMPUS Institute of Health Science Education – Faculty of Medicine and Dentistry Triq l-Arċisqof Pietru Pace Victoria Gozo, Malta Europe, VCT 2520, Victoria

  • Garrod Building, Turner Street, Whitechapel , E1 2AD, London

Klausimai