Keystone logo
Pacific Union College Online

Pacific Union College Online

Pacific Union College Online

Įvadas

Įkurta 1882 metais, Ramiojo vandenyno Sąjunga kolegija yra Septintosios dienos adventistų Christian College su stipriu laisvųjų menų tradicijos. Įsikūręs Kalifornijos Napa Valley širdyje, College siūlo visiškai akredituota ketverių metų programą, ir pabrėžia, akademinę kompetenciją, autentišką dvasinę patirtį ir paslaugas vietos ir pasaulio bendruomenių.

PUC Misija

Ramiojo vandenyno Sąjunga kolegija yra Septintosios dienos adventistų mokymosi bendruomenė siūlo puikią Kristus orientuotas švietimas kad rengia savo studentus vaisingo gyvenimo naudingos žmogaus paslaugų ir bekompromisės asmens neliečiamybę.

ACADEMICS

Kolegija buvo pripažintas nacionalinio laisvųjų menų koledžas US News & World Report "nuo 2009 m. Anksčiau PUC buvo suskirstytos į viršų pakopos Vakarų regioninis kolegijų kategorijoje 17 metų iš eilės. PUC buvo išlaikytas nepertraukiamą akreditaciją Vakarų mokyklų asociacija ir kolegijų Vyresnysis kolegijų ir universitetų komisijos (WSCUC) nuo 1951. 2011 WSCUC atnaujino PUC pilną akreditaciją per 2018 metų pavasarį. Kolegija taip pat akredituotos akreditavimo asociacija Septintosios dienos adventistų mokyklose, kolegijose ir universitetuose. Kolegija dirba daugiau kaip 90 visą darbo dieną profesoriai ir siūlo daugiau nei 70 laipsnių ir programas, įskaitant bendradarbis, bakalauro ir magistro laipsnius. Taikomas 13: 1 studentas iki mokytojų santykis suteikia puikią lygio akademinės paramos ir konsultavimo. PUC senjorams rezultatas gerokai viršija šalies vidurkį didžiuosiuose eksploataciniais bandymais (MFTs), su 95-procentilių eiliškumą arba aukščiau Matematikos ir psichologijos departamentų 2015. PUC turi senas tradicijas aukštos priimtinumo kursų medicinos ir stomatologijos mokyklų ir studijų programų. Absolventai dalyvavo Loma Linda universiteto UC Davis teisės mokykla, UCLA, Yale ir kitų prestižinių institucijų. Fakultetas yra Fulbright mokslininkų ir Nacionalinio mokslo fondo dotacijų laimėtojus.

Tikėjimas ir Paslaugų

Dešimtys kasdienio Biblijos studijų, maldos grupių, ir garbinti galimybių vykti visoje miesteliu. Studentai dalyvauja virš 20 Socialiniai tarnauti vietos kaimynus ir tuos, kuriems reikia visame pasaulyje. On-campus PUC bažnyčia užpildo kelis kartus per savaitę, nes miesteliu šeima susirenka garbinti. Tikėjimas ir mokymasis yra integruota klasėje, kur krikščionių profesoriai ugdyti studentus apie jų akademinių ir dvasinių kelionių. PUC atsiuntė daugiau nei 1300 studentų misionierių tarnauti šalių, įskaitant Čilės, Čekijos, Kazachstano, Kenija, Maršalo salos, Pietų Korėja. Mokyklos pertraukas yra idealus kartus tarnauti studentams, kurie užsiima ilgalaikių projektų Nikaragva, Fidžis, Brazilijoje ir Arizonoje.

Vieta

PUC yra Napa Valley vienintelis ketverių metų kolegijoje. Paskirties miesteliu yra įsikūręs 70 mylių į šiaurę nuo San Francisko ir 60 mylių į rytus nuo Ramiojo vandenyno. Campus buvo pripažinta gražiausia kolegijos tautos pagal Newsweek žurnalas. Kolegija palaiko daugiau nei 30 mylių pėsčiųjų ir dviračių takai. Albion Rekolekcijos ir mokymo centras, PUC miesteliu ant Mendocino Coast, tarnauja kaip namų bazę klasių ir rekolekcijas. PUC anketa Šiaurės Kalifornijos vieta suteikia lengvą prieigą prie Poilsis ir pramogos San Francisko Bay Area, Sacramento Valley, Lake Tahoe, ir už jos ribų.

Mūsų istorija

PUC istorija prasideda su Septintosios dienos adventistai, kuri jau seniai turėjo tvirtą įsipareigojimą į mokslą. Per 1800 ir 1900-ųjų pradžioje, bažnyčia įkurta mokyklas ir kolegijas šalia pagrindinių gyventojų centrų visoje Šiaurės Amerikoje.

1874 Bažnyčia įsteigė savo pirmąją kolegiją, Battle Creek, Mičiganas. Po kelerių metų, sparčiai auganti Kalifornijoje bažnyčia pradėjo ieškoti gera vieta dėl Šiaurės Kalifornijos mokykloje.

Penkiolika mylių į šiaurę nuo Santa Rosa, siekiant Healdsburg vynuogynų, jie rado idealią turtą ir įsigyti įspūdingą, pilnai įrengtas mūrinis struktūrą vos ne pagrindinis healdsburg gatvėje. Healdsburg akademija pradėjo ten balandžio 11 1882, su dviem mokytojais ir dvidešimt šeši studentų. 1899, atspindėti plečia mokymo, mokyklos pavadinimas buvo pakeistas į healdsburg kolegija. 1906 ji tapo Ramiojo vandenyno Sąjunga kolegija.

1909 metais bažnyčia įsigijo Angwin Resort virš Šventosios Elenos sala kalnuose. Jie nusipirko žemę ir pastatus už $ 60,000, o PUC buvo skirta jo dabartinės Angwin svetainėje rugsėjo 29, 1909. Kurorto viešbutis, boulingo alėjos ir kotedžai tapo bendrabučius, auditorijomis, ir fakulteto namus. Studentai ir dėstytojai kartu dirbo kuriant kitas struktūras, dažnai naudojant nuimamus iš koledžo turto medienos.

Laikui bėgant, miesteliu pamatė pokyčius ir nuotykius vis šalyje. Pokyčiai įrenginių ir programų atsispindi pamainomis kultūros ir plėtrą, taip pat ateidavo ir išeidavo iš pieno, vištienos ūkyje, ir tokių kursų, kaip Kalvystė ir vidaus ekonomiką. Per tą laiką, kolegija pridėjo kūno kultūros didžiųjų, aviacija ir kino ir televizijos programas ir kitas šiuolaikines studijų srityse. Mokykla visada turėjo tvirtą išsilavinimą, religiją ir mokslo programas, ypatingą dėmesį ir sėkmės pasirengimo medicinos kursus.

PUC buvo pirmoji mokykla susitikti denominacinė valdybą Regents "standartus kolegijos akreditavimo, 1932. 1933 PUC buvo akredituota pagal Šiaurės vakarų asociacijos vidurinio ir aukštųjų mokyklų, dar pirmąjį adventistų kolegijose. Akreditacija Vakarų mokyklų asociacija ir kolegijų atvyko 1951 metais.

Vienas iš pagrindinių PUC įmokos į adventistų sistemos buvo absolventas darbo įvedimas 1934 su labai sėkmingai vasaros programa, vadinama Išplėstinė Biblija Mokyklos įsteigimo. Po 1936 sesiją, mokykla buvo perkelta į Vašingtoną, ir tapo Septintosios dienos adventistų teologijos seminarija.

Šiandien Koledžo gražus natūralus nustatymas ir Kalifornijos stiliaus toliau pasveikinti šimtus studentų kiekvienais metais, siūlanti tikrosios mokymosi ir dvasinio autentiškumo bendruomenę.

Vietos

  • Angwin

    Pacific Union College One Angwin Ave. Angwin, CA 94508, , Angwin

Klausimai