Keystone logo
Ponce Health Sciences University

Ponce Health Sciences University

Ponce Health Sciences University

Įvadas

Ponce Health Sciences University siekia teikti aukščiausios kokybės absolventų medicininio mokymo programas. Šis tikslas, be universiteto mokslinių tyrimų ir sveikatos paslaugų programų, tęsia daugiau nei 40 metų tradiciją stiprinti mūsų profesiją ir prisidėti prie mūsų bendruomenės.

Universitetas, pripažįstamas tiek Puerto Rike, tiek užsienyje, už švietimo paslaugas ir mokslinių tyrimų pasiekimus, tęsia savo veiklą medicinos, klinikinės psichologijos, biomedicinos mokslų, visuomenės sveikatos ir slaugos srityse. Siekdamas įveikti būsimus sveikatos priežiūros iššūkius, universitetas pradeda naujovišką magistrų ir pažymėjimų programų atranką, specialiai sukurtas tam, kad užpildytų profesijos paslaugų spragas ir padidintų sveikatos priežiūros bendruomenę su aukštos kvalifikacijos specialistais.

Mūsų įsipareigojimas ugdyti meistriškumą yra pagrindinė vertybė, vedanti universitetą ieškoti ir įdarbinti ne tik puikių dėstytojų, bet ir puikių studentų. Derindamas išplėstus akademinius ir profesinius švietimo pasiūlymus bendradarbiaujančioje ir intymioje mokymosi aplinkoje, Ponce Health Sciences University ir toliau baigia aukštos kompetencijos sveikatos priežiūros specialistus, atsidavusius savo bendruomenei ir besiplečiantiems būsimiems savo profesijos poreikiams.

Vietos

  • Ponce

    PO BOX 7004, Ponce, PR 00732-7004, , Ponce

    Klausimai