Keystone logo
Pacific Northwest University Of Health Sciences Meno magistras medicinos moksluose
Pacific Northwest University Of Health Sciences

Meno magistras medicinos moksluose

Yakima, Jungtinės Amerikos Valstijos

0 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

PNWU medicinos mokslų magistro laipsnis (MAMS) yra vienerių metų programa, kuri supažindins studentus su įvairiausiomis sveikatos priežiūros temomis, tuo pačiu sustiprindama akademinius pažymėjimus dėl priėmimo į sveikatos priežiūros specialisto programas ar pasirengimą karjerai. MAMS programa rengia studentus tapti atjaučiančiais, kultūriškai suprantamais ir kompetentingais sveikatos priežiūros specialistais. Studentai turi lyderystės, visuomenės darbo ir mokslinių tyrimų galimybių, kartu su profesinės programos studentais tyrinėdami kelias sveikatos priežiūros profesijas.

Pacific Northwest University Of Health Sciences medicinos mokslų magistro programą moko ir konsultuoja aukštos kvalifikacijos ir palaikantys medicinos specialistai ir pedagogai, kurie kiekvieną kursą užkrato savo žiniomis ir aistra, teikdami neįkainojamą paramą, įžvalgą ir atsiliepimus.

MAMS programa priima 30–40 mokinių į kiekvieną naują klasę, kuri prasideda rudenį. PNWU naudoja „ PNWU priėmimo“ procesą. Siūlomi priėmimai pateikiami po pirmojo pokalbio, kol užsiėmimas bus pilnas. Kai klasė bus pilna, pareiškėjams bus suteikta galimybė patekti į šią kohortą. Primygtinai rekomenduojama tepti anksti.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Reabilitacijos mokslų ir fizioterapijos magistras
  • Antwerp, Belgija
  • Online
 • Sveikatos mokslų bakalauras
  • Columbia, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Asocijuotasis laipsnis – sveikatos mokslai
  • San Jose, Jungtinės Amerikos Valstijos