Keystone logo
RCSI & UCD Malaysia Campus

RCSI & UCD Malaysia Campus

RCSI & UCD Malaysia Campus

Įvadas

RCSI

  • Absolventai apdovanojami Airijos nacionalinio universiteto medicinos laipsniais. Tokie laipsniai yra tarptautiniu mastu pripažinti ir kokybės ir kompetencijos bruožai
  • Absolventai prisijungia prie vertingo pasaulio absolventų tinklo, kuris apima visas sveikatos priežiūros sistemas visose pasaulio šalyse

Pasaulio klasės išsilavinimas, visuotinis pripažinimas

RCSI

RUMC studentai gauna naudos iš vienišų mentorių, mažų klasių dydžių ir šiuolaikinių novatoriškų mokymo stilių, kurie yra palaikomi mokytojų, studentų, administracijos darbuotojų ir draugų bendruomenei.

RUMC yra centralizuotai įsikūrusi dviejose vietose netoli Džordžtauno širdies, UNESCO paveldo vietos. Per penkių minučių pėsčiomis nuo Penango ligoninės stovyklos įrengtas 200 vietų paskaitos teatras, modernūs seminarų kambariai, visiškai įrengtas daugialypės terpės centras, vaizdo konferencijų įrenginiai, mokslinių tyrimų laboratorijos, visiškai įrengta akademinė biblioteka, klinikinių įgūdžių laboratorija, kavinių ir studentų studijos, mokymosi ir socialiniai centrai.

Malaizijos miestelio studentai skatinami subalansuoti savo akademinius ir klinikinius įsipareigojimus, dalyvaujant RUMC studentų asociacijai. Studentų asociacija RUMC studentų bendruomenei siūlo daugybę sporto, kultūros ir papildomų pamokų.

Kaip universitetas, ateityje kohortai tęs savo paveldą pagal RCSI

Absolventai užima aukštesnes pareigas tokiose skirtingose ​​šalyse kaip Malaizija, Airija, Australija, Jungtinės Valstijos, Brunėjus, Naujoji Zelandija, Šveicarija ir Jungtinė Karalystė.

Mūsų absolventai yra didžiulės pasididžiavimo šaltinis, nes jiems suteikiamos tos pačios visuotinai pripažintos kvalifikacijos kaip RCSI ir UCD studentai. Jie tampa turtingo absolventų tinklo dalimi, turinti daugybę amžių šalių ir sveikatos priežiūros sistemų visame pasaulyje.

Šis tinklas apima buvusį Airijos prezidentą, UCD prezidentą, RCSI generalinį direktorių ir dabartinį Airijos medicinos tarybos pirmininką bei dabartinę ir pirmąją moteriškojo pavaduotojo premjerą Malaizijoje Dato Seri Dr Wan Azizah binti Wan Ismail . Absolventų tinklas yra neįkainojamas informacijos šaltinis visiems mūsų absolventams.

Jūs gaunate statusą ir kvalifikaciją, kuri turi visuotinį pripažinimą, suteikiantį jums neribotą karjeros galimybes.

Vietos

  • George Town

    4 Jalan Sepoy Lines, 10450 George Town, , George Town

Klausimai