Keystone logo

Plymouth State University

A logo

Įvadas

Plimutas valstybinis universitetas yra regioninė išsamų universitetų siūlo turtingą, studentą orientuota mokymosi aplinka su maždaug 4300 bakalauro registracija ir maždaug 3000 doktorantams. 170-akras Campus siūlo Naujosios Anglijos klasikinę išvaizdą kartu su up-to-data įrenginių, įskaitant Lamson biblioteka ir mokymosi Commons; Boyd, mokslo centras; Lengdonas Miškai A LEED sertifikuotas, ekologiškai sąmoningai gyventi salė; ir PSU Naujausias to, priėmimų centras ir ledo arena.

Įkurta 1871 metais kaip mokytojų rengimo mokykloje, Plimutas valstybinis universitetas yra viena iš universiteto sistemos Naujasis Hampšyras ir akredituotos Naujosios Anglijos mokyklų asociacija ir kolegijų.

Įsikūręs centrinėje Naujasis Hampšyras vartai į White Mountains ir ežerų regione, nuostabus miestas Plimutas, PSU per kelias minutes slidinėjimo kurortai, ežerai, parkai ir tik dvi valandas nuo Bostone.

PSU faktai

istorija

Įkurta 1871 metais kaip mokytojų mokymo mokykloje Iš universiteto sistemos Naujasis Hampšyras dalis Studijų programos prasidėjo 1948

Studentų profilis

4,105 bakalauro studentai 2,088 vyrai studentai 2,017 studentės 1,346 pirmaisiais metais studentai 20 vidutinis studentas amžius 2,130 studijų pakopos studentai

fakultetas profilis

193 dėstytojai ir instruktoriai 84% surengti daktaro ar galinius laipsnį savo srityje 16: 1 studentas iki fakulteto santykis (apima UG ir GR)

Bakalauro Studijų (2014 - 2015)

In-narė: $ 10,700 Out-of-narė: $ 18,780

Su bendrabučiu profilis

Akredituotos Naujosios Anglijos mokyklų asociacija ir kolegijų 52 bakalauro didžiųjų ir 60+ bakalauro nepilnamečiai daugiau kaip 75 studijų laipsnis ir sertifikavimo programas menų mokslų, verslo ir mokslo. Studijų programos apima Dailės magistras, Master of Arts mokymo, Master of Business Administration, Edukologijos magistras magistrė, sertifikatas Advanced pakopos universitetines studijas, ir daktaras Švietimo 21 Vidutinė bakalauro klasės dydis 345,000+ apimtys mūsų bibliotekoje 80+ studentų klubai ir organizacijos NCAA III - 24 atletiškas komandas Mokyklų Spalvos: žalia ir balta Mokyklos Talismanas: Pantera 170 arų ir 47 pastatai

istorija

Plimutas valstybinis universitetas išsivystė iš Holmes Plymouth akademijos, kuri mena 1808 kaip Pioneer įstaigos mokytojų rengimui. Jau 1836 Reverend Charlesas Brooksas dėstė iki New Hampshire įstatymų ir visoje valstybės dėl normalių mokyklų klausimu. Yra "aktas dėl steigimo ir valdymo valstybės normalaus mokyklos geresnio mokymo mokytojų" buvo priimtas 1870 m.

Patikėtinių valdybos įsikūrusi New Hampshire valstybės Normalus mokyklą Plymouth 1871; Plymouth mieste buvo pasiūlyta Holmes Plymouth akademiją ir kitokią paramą į naują mokyklą. 1874, ne mažiau kaip 20 metų iki sistemą buvo bandoma bet kuris kitas normalus mokykloje toje šalyje, lygį ir aukštųjų mokyklų Plymouth buvo organizuojamas kaip mokymo mokyklose pagal įprastą mokyklą priežiūra. Naujas mokyklos pastatas (Rounds Hall) ir naujas bendrabutis buvo pastatytas 1890 metais.

1911, dr Ernestas L. Sidabrinė, su patirtimi, kaip mokyklų komendantas ir kaip procedūros vykdytojas iš Pinkerton akademijoje, prasidėjo 35-metų administravimą mokykloje, kuri matė mokyklos augti iki išpirkimo, tiek profesionaliai, tiek fiziškai. Poetas laureatas Robertas Šaltis, kuris mokė turais salėje ir gyveno miesteliu nuo 1911 per 1912 rašė dr Sidabras nuo 75-ųjų metinių proga institucijos ir 35-metų dr Silverio pirmininkavimas 1946: "Mes visi skolingi p Sidabrinė dėkingumo skolą už didelį ir liberaliai Jis skatino mūsų individualybes tiek dėstytojams ir studentams pagal jį. Nuėjau į Plimutas su juo, kai jis pradėjo savo pirmininkavimą ir aš nuolat draugišką susidomėjimą visai 35 metų jo neįprastai ilgą administracija. Ji šildo širdį nuraminti atrodys ne ką nors, kad išlieka taip sėkmingai šiame Kuskas. 1927 pasaulio, Amerikos taryba Mokytojų kolegijų įvertino Plymouth Normalus mokyklą ir paliko jai rangui mokytojai kolegijos reitingą jis nusprendė nuo tada. 1939, New Hampshire valstybinė teisės aktų leidėjas oficialiai pripažino padidėjusį ūgio apie įstaigos keičia savo pavadinimą į Plymouth mokytojų koledžo, o 1963 metais, Plymouth State College Universiteto sistemos Naujasis Hampšyras. 1948, kolegija pasiūlė pirmuosius diplomus. 2003 metais valstybės teisės aktų leidėjas pakeitė įstaigos pavadinimą į Plymouth valstybinio universiteto pripažinimo asortimentą ir gyliu jos programavimą.

Šiandien, Plimutas valstybinis universitetas yra regioninis išsamų universitetų siūlo turtingą, studentą orientuota mokymosi aplinką bakalauro, magistrantūros ir netradicinių studentų. PSU siūlo 50 bakalauro didžiųjų ir 70 nepilnamečiai. Be neapmokėtų programas švietimo, verslo, humanitarinių mokslų, meno ir gamtos ir socialinių mokslų; centrai ir institutai meteorologija, aplinka, Naujasis Hampšyras tyrimai ir kaimo partnerystė Hallmark informavimo programas.

Vietos

  • 17 High Street, , Plymouth

Klausimai