Keystone logo
Philadelphia College of Osteopathic Medicine Klinikinės psichologijos psichologijos daktaras (PsyD)
Philadelphia College of Osteopathic Medicine

Klinikinės psichologijos psichologijos daktaras (PsyD)

Philadelphia, Jungtinės Amerikos Valstijos

0 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Klinikinės psichologijos (PsyD) psichologijos mokslų daktarė rengia praktikus-mokslininkus psichologus dirbti įvairiausiose klinikinėse aplinkose, pabrėždama holistinį požiūrį į tarpdisciplininę priežiūrą ir aptarnavimą įvairioms ir nepakankamai aprūpintoms populiacijoms.

Remiantis šiuo metu vykstančiu COVID mokslu, saugumu, sparta ir nenuspėjamumu, buvo priimtas sprendimas PCOM profesinės ir taikomosios psichologijos mokyklos programose. Perskaitykite svarbų dekano Roberto A. DiTomasso, PhD, ABPP, pranešimą, kad gautumėte papildomos informacijos apie ateinančio semestro kurso pristatymo planus.

Mūsų akredituotoje Amerikos psichologų asociacijos programoje dėstytojai, turintys didelę kvalifikaciją, pristato kognityvinės ir elgesio teorijos mokymo programą ir empiriškai palaikomus gydymo būdus, skirtus naujausiems psichologijos pokyčiams, tuo pat metu stiprindami mokymąsi praktiniu klinikiniu būdu ir tarpšakiniu ugdymu. Programoje pabrėžiama profesinė savirefleksija, dėmesys įvairovei, propagavimas ir socialinis teisingumas.

Per pirmuosius dvejus klinikinės „PsyD“ programos metus mokomasi per didaktinius kursus, apimančius mokslo ir klinikos disciplinos pagrindus, įskaitant patirtinius komponentus ir įgūdžių lavinimo laboratorijas. Standartizuotų pacientų veikėjų naudojimas suteikia galimybę gauti formuojamąjį grįžtamąjį ryšį apie didaktinių ir klinikinių įgūdžių integravimą. Treniruočių ir seminarų patirtis trečiame ir ketvirtame kurse leidžia studentui integruoti teorijos ir mokslinių tyrimų žinias su praktikos patirtimi. Per šį laiką studentai taip pat konsultuojami disertacijos procese. Studentų tarpprofesinis ugdymas vyksta per pirmuosius ketverius metus per kursinius darbus, komandinį mokymąsi ir modeliavimą su DO, PA, konsultavimo, slaugos ir kitais sveikatos priežiūros specialistais.

Praktika suteikia klinikinės psichologijos doktorantui intensyvios, visą metus trunkančios, prižiūrimos darbo patirties, kuria siekiama plėtoti, praktikuoti ir integruoti naujus klinikinius įgūdžius. Tai reiškia doktorantūros patirties kulminaciją, paskutinį praktinio mokymo etapą prieš įgyjant psichologijos daktaro laipsnį. Visi studentai privalo kreiptis į APA akredituotas ir APPIC stažuotes.

Štai keletas karjeros galimybių, kurias gali gauti PCOM klinikinės „PsyD“ programos absolventai:

Klinikinės psichologijos specialistai dirba su asmenimis, šeimomis ir grupėmis įvairiose aplinkose, pavyzdžiui, ligoninėse ir privačioje praktikoje. Kai kurie absolventai dėsto akademinėse aplinkose. Remiantis Nacionaliniu sveikatos darbuotojų analizės centro elgesio sveikatos darbo jėgos projekcijų centru, prognozuojama, kad iki 2030 m. Klinikinių psichologų paklausa viršys pasiūlą.

PCOM klinikinės „PsyD“ programos metu rengiami psichologai, gerai pasirengę pagrindiniams ir bendriesiems mokymams, kurie turi galimybę plėtoti specializuotus interesus vėlesniais metais arba pasirenkant ir disertuojant. Jie yra pasirengę teikti pagrindines paslaugas įvairioms šių dienų populiacijoms, ypač nepasiturinčioms, daugiausia dėmesio skiriant pacientų centrinei priežiūrai ir tarpprofesiniam bendradarbiavimui.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai