Keystone logo
Pacifica Graduate Institute PsyD klinikinėje psichologijoje
Pacifica Graduate Institute

PsyD klinikinėje psichologijoje

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

PsyD klinikinėje psichologijoje

Klasės prasideda spalio pradžioje

Psy.D. Programos misija - parengti klinikinius psichologus, kurie gilinančiais psichologiniais darbais įgyja psichologinius požiūrius į darbą su įvairiomis bendruomenėmis, taip pat bendruomenės psichinės sveikatos vertybes.

Psy.D. klinikinėje psichologijoje

Kas yra Psy.D. klinikinėje psichologijoje?

Psy.D. studijų programa apima praktiko-mokslininko modelį, kuriame daugiausia dėmesio skiriama praktiniam teorinės medžiagos pritaikymui konkrečioms psichologų darbo aplinkoms. Tie, kurie turi Psy.D. laipsniai dažniausiai dirba bendruomenės agentūrų nustatymuose, privačioje praktikoje, integruotose sveikatos priežiūros įstaigose, organizacinėse nuostatose, sveikatos priežiūros tarnybose ir profesinės psichologijos programose. Psy.D. švietimas pabrėžia savirefleksyvią praktiką kartu su tarpasmeniniais gebėjimais ir gebėjimu bendradarbiauti su kitais tarpprofesiniais pagrindais. Klinikiniai įgūdžiai, projektinis ir objektyvus vertinimas bei gydymas yra pagrindinės taikymo sritys, be teorijos ir tyrimų. Sutelkiamos tiek pamatinės, tiek funkcinės žinios. " Pacifica Graduate Institute , be psichologijos srityje reikalingų plačių ir bendrų švietimo sąlygų, giluminė psichologija yra gerbiama dėl ilgo klinikinio veiksmingumo, jo reliacinio dėmesio ir jo vertės, išplėsto vystymosi sudėtingumo supratimo, savarankiška organizacija, individuali ir kolektyvinė sąmonė.

Kas yra giluminė psichologija?

Giluminis psichologinis požiūris yra viena iš seniausių psichoterapijos formų pasaulyje, o šiuo metu vis dažniau iškyla susidomėjimas giliosios psichologijos, ypač tarpasmeninės neurobiologijos, vertinimu, ir su tokiais specialistais / mokslo darbuotojais, kaip Allan Schore, Ph.D. ir kiti, prisidedantys. Klinikiniai psichologai, tokie kaip Jonathan Shedler, Ph.D., dabar taip pat pristato mokslinius tyrimus, kurie patvirtina gilias psichologines požiūris į šviesą. Pavyzdžiui, žr. Dr. Shedlerio straipsnį apie psichodinaminės psichoterapijos efektyvumą (PDF formatu).

Psy.D. Programos išskirtinis mokymas

Nors programa yra palyginti nauja, ji remiasi "Pacifica" siūloma klinikine psichologine programa nuo devintojo dešimtmečio pabaigos. Taigi, programa pratęsia turtingą gylio psichologijos mokymo istoriją su šiuolaikiniu klinikinės psichologijos pasauliu. Ši praktinė integracija pabrėžia gilių psichologines perspektyvas dabartinėse psichologinių studijų srityse, tokiose kaip santykiniai požiūriai ir pririšimas; įrodymais pagrįsta praktika; integracinis vertinimas; tarpasmeninė neurobiologija ir biopsichosocialiniai integruotos sveikatos priežiūros metodai; savirefleksija; bendruomeninės praktikos metodai; psichinės sveikatos viešoji politika.

Mokymo programoje atsispindi svarbus klausimas, kurį kelia taikomoji klinikinė psichologija, taip pat akcentuojamos sąmonės veiksniai, lemianti elgseną. Programa siūlo kursus, kurie teikia fundamentalias žinias psichologijos srityje, taip pat tuos, kurie orientuojasi į giluminį psichologinį gydymą, bendruomenės psichinę sveikatą, įvairovę ir vietines psichologijos perspektyvas. Programa taip pat yra pamokos ir vaizdiniai, somatiniai, ekologiniai ir kontempliaciniai psichologinio darbo aspektai.

Privalumai:

 • Paruoškite praktikuoti įvairiose bendruomenės ir sveikatos priežiūros įstaigose, turinčiose tvirtą pagrindą klinikinės psichologijos įgūdžiams, grindžiamiems gilios psichologijos principais.
 • Integruoti plačias bendrąsias žinias apie klinikinę psichologiją, įskaitant pagrindinius klinikinių įgūdžių rinkinius, su asmenine be sąmonės ir reliacinių veiksnių, kurie motyvuoja individualų ir kolektyvinį elgesį, patirtimi.
 • Ištyrinėkite gilumines psichologines perspektyvas, tokias kaip santykiniai požiūriai ir prisirišimas; įrodymais pagrįstą praktiką, įskaitant trumpus psichodinaminius metodus; integracinis vertinimas; tarpasmeninė neurobiologija ir biopsichosocialiniai integruotos sveikatos priežiūros metodai; bendruomeninės praktikos metodai; ir viešoji psichinės sveikatos politika.

"Kai buvau studentas, o vėliau - didelės valstybinės universiteto karjeros vedėja, maniau, kad mano vidinis gyvenimas ir mano profesinis gyvenimas turi būti suskirstyti. Kai radau Pacifica ir mūsų programą, man buvo malonu dirbti toje vietoje, kur mes galime atvirai integruoti gylio psichologinius principus visais mūsų gyvenimo ir darbo aspektais. Būtent ši integracija, manau, įkvepia mus būti studentų, dėstytojų ir darbuotojų bendruomene, kuri dalijasi įsipareigojimu globoti sielą pasaulyje ir pasaulyje ".
-Oksana Yakushko, programos pirmininkė

72282_DSC03272_preview.jpeg

Programos DUK

Kas skiriasi nuo Psy.D. programos ir doktorantūros studijos klinikinėje psichologijoje Pacifica?

Ši programa yra pagrįsta "Pacifica" siūloma klinikine psichologine programa nuo devintojo dešimtmečio pabaigos. Taigi, programa pratęsia turtingą gylio psichologijos mokymo istoriją su šiuolaikiniu klinikinės psichologijos pasauliu. Ši praktinė integracija pabrėžia gilių psichologines perspektyvas dabartinėse psichologinių studijų srityse, tokiose kaip santykiniai požiūriai ir pririšimas; įrodymais pagrįsta praktika; integracinis vertinimas; tarpasmeninė neurobiologija ir biopsichosocialiniai integruotos sveikatos priežiūros metodai; bendruomeninės praktikos metodai; psichinės sveikatos viešoji politika.

Remiantis praktikų ir mokslininkų mokymo modeliu, ši programa reiškia "Pacifica" įsipareigojimą pagrįsti gilios psichologijos principus klinikinėje praktikoje bendruomenės sąlygomis. Psy.D. programos misija - parengti klinikinius (sveikatos priežiūros paslaugų) psichologus, kad įvairiose tarpprofesinėse praktikos įstaigose pagrindai ir gilios psichologinės žinios ir įgūdžiai būtų taikomi. Ji skirta gaminti klinikinius psichologus, kurie yra kompetentingi platų klinikinių darbų spektruose, įskaitant psichoterapiją, vertinimą, priežiūrą ir konsultavimą, taip pat integruotus požiūrius į sveikatą, informuoti ir praturtinti giliomis psichologinėmis perspektyvomis. Pacifica traukia studentus sėkmingai integruoti plačias ir bendras žinias klinikinėje psichologijoje, įskaitant pagrindinius klinikinius įgūdžius, su asmenine be sąmonės ir santykinių veiksnių patirtimi, kuri skatina individualų ir kolektyvinį elgesį.

Ar gaunu Psy.D. iš Pacifica klinikinės psichologijos programos atitinka kvalifikaciją, reikalingą licencijuoti kaip klinikinį psichologą Kalifornijoje?

Mūsų mokymo planas yra skirtas suteikti licencijas kaip klinikinis psichologas (pagal Kalifornijos valstijos psichologų švietimo reikalavimus). Norint gauti Kalifornijos klinikinės psichologijos licenciją, studentai taip pat privalo atitikti valstybei priklausančių doktorantūros klinikinių studijų valandų ir egzaminų reikalavimus. Kaip dalis mūsų studijų programos laipsnio, studentai privalo baigti ikimokyklines stažuotes, atitinkančias Kalifornijos psichologijos tarybos reikalavimus. Kalifornijos oficialių stažuotės programų tinkamumo reikalavimus nustato įvairios organizacijos, įskaitant Kalifornijos psichologijos stažuotės tarybą (CAPIC), kuri reglamentuoja daugelį klinikinių vietų, kuriose aptariami giliai psichologiniai gydymo būdai. "Pacifica" yra CAPIC absolventų mokyklos narys, o studentams bus taikomas oficialus visų tokių svetainių taikymo procesas. Gavę savo laipsnį iš "Pacifica", studentai privalo laikytis valstybės reikalavimų, įskaitant po doktorantūros prižiūrimas klinikines valandas ir išlaikyti egzaminus pagal nacionalinius ir valstybinius egzaminus (EPPP ir CPLEE). Pareiškėjai ir studentai yra atsakingi už kitų valstybių ar šalių, kuriose jie nori gyventi ir praktikuoti, licencijavimo reikalavimus, kurie gali skirtis nuo Kalifornijos reikalavimų.

Kiek laiko yra Psy.D. programa?

Studentai lankosi "Psy.D." klasėse. ketverius metus rudenį, žiemą ir pavasarį. Kasmet pamokos vyksta universitete per devynias, keturias (4) dienas sesijas (trys per ketvirtį). Nėra miesteliu vasaros ketvirčio. Studentai baigia disertacijas trejus ir ketverius metus kartu su kursiniais darbais. Yra aštuonerių metų terminas baigti studijų programą. Žiūrėkite žemiau esančią diagramą, kad pamatytumėte "Psy.D." vaizdinę apžvalgą. programa.

Koks yra bendras klasių formatas?

Klasės yra paskaitų ir diskusijų formų derinys, o apskritai jie įvyksta Pacifica "Lambert Road" miesteliu. Nors fakultetas pristato paskaitų medžiagą, laikas skiriamas diskusijoms ir klausimų ir atsakymų laikotarpiams. Kai kuriose klasėse priskiriami ekspertų pristatymai, patirtinė veikla (pvz., Ritualai, somatiniai pratimai), taip pat laikas, per kurį informacija tvarkoma kaip grupė. "Pacifica" kohortinė sistema skatina visapusišką mokymąsi bendradarbiaujant, apimantį įvairius asmeninius ir kultūrinius kontekstus, turinčius įtakos mokymuisi ir vadovaujančioms diskusijoms.

Kiek darbų reikia už klasės ribų?

Klasės užduotis sudaro skaitymai, paskelbti apmąstymai / diskusijos, egzaminai, dokumentai ar projektai. Kiekvienai valandai užsiimantiems klasei laukiama ne mažiau kaip trys valandos akademinio darbo už klasės ribų. Šiuo metu gali būti skaitymas, apmąstymai, tyrimai ir rašymas. Absolventų studijoms paprastai reikia 20 (20) valandų studijų per savaitę, papildomai apytiksliai 15-20 valandų praktikos per savaitę antroje, trečioje ir ketvirtajame metais. Iki ketvirtųjų studijų metų, kai baigta disertacija ir yra priimti išsamūs egzaminai, praėjo 1500 praktikos valandų.

Eksperimentinis klinikinis rengimas ne klube esančiose klinikinėse mokymo vietose yra esminė doktorantūros programos dalis. Studentai baigia ne mažiau kaip 1 000 praktikumo valandų, 1,500 valandų stažuotės ir 60 valandų asmeninės terapijos. Klinikinio mokymo direktorius dirba kartu su studentais, kad jie pradedant praktiką pirmaisiais savo akademiniais metais pradeda praktiką antraisiais akademiniais metais. Studentai prižiūri ir gauna grįžtamąjį ryšį ne vietoje, bet ir per studentų studijas.

Kai studentai baigs kursinius darbus ir praktiką ir išlaikys išsamų egzaminą, studentai įstoja į universitetų internatus, kuriuose jiems taip pat suteikiama priežiūra ir atsiliepimai. Stažuotės yra baigtos daugiadalykioje aplinkoje, kurioje siūlomos įvairios mokymo patirties. Studentai turi teisę prašyti stažuotes ketvirtaisiais metais, jei jie atitinka visus programos reikalavimus ir nustato stažuotės pasirengimą. Kai jie priimami stažuotės vietoje, jie gali pradėti stažuotę baigę kursinius darbus ir praktiką. Mokymas kultūriniu požiūriu įvairiose vietose yra skatinamas. Valstybinės psichologijos tarybos skiriasi dėl licencijų išdavimo tinkamumo, remiantis akreditavimo skirtumais doktorantūros programoms. Pacifica Graduate Institute doktorantūros studijų programa atitinka Kalifornijos valstijos psichologijos gaires.

Kada studentai turi galimybę susitikti su fakultetu?

Kiekvienas mokymo fakulteto narys laiko darbo valandas tuo metu, kai studentai yra universiteto mieste, taip pat per nurodytas valandas per savaitę. Šie darbo laiko grafikai ir registracijos lapai yra prieinami per kiekvieną mokymosi seansą. Be to, tarp dėstytojų ir studentų vyksta nuolatinis ir nuoseklus ryšys tarp gyvenamųjų sesijų. Studentams taip pat priskiriamas pagrindinis fakulteto patarėjas, kuris su jais susieja įvairius akademinio ir profesinio tobulėjimo aspektus. Pavasario mėnesio metu fakulteto patarėjai vertina pažangą, kurią kiekvienas studentas atlieka programoje, kaip dalį studento metinių vertinimų.

Kas yra Psy.D. Disertacija "Pacifica"?

Doktorantūros programoms bet kurioje srityje reikalingas galutinis doktorantūros projektas, kuris atspindi mokslo laipsnį. Mūsų praktikantė-mokslininkė Psy.D. Klinikinės psichologijos programa, šis projektas apima Psy.D. Disertacija. Nors jis turi panašumų su disertacijomis kitose akademinėse disciplinose arba disertacijomis klinikinėse doktorantūroje. programa "Pacifica's Psy.D." Disertacija aiškiai atspindi mūsų mokymo programos pobūdį.

 • Disertacijoje daugiausia dėmesio skiriama kliniškai reikšmingai temai

 • Tyrimas turi prisidėti prie klinikinio darbo

 • Disertacijoje pateikiama literatūros apžvalga klinikinės psichologijos mokslinės literatūros

 • Šie tyrimai paprastai yra glaustesni, todėl siūloma daugiau dėmesio skirti temai

 • Disertacija, jei naudoja dalyvius, gali būti bandomasis tyrimas (ty įtraukiama mažiau dalyvių)

 • Psy.D. Disertacija gali atspindėti studentų klinikinės praktikos patirtį ar tikslus

Kitas aspektas, dėl kurio Psy.D. Disertacija yra aiški patirtis, kai ji atsiranda mokymo metu. Pripažinti mūsų praktiką-mokslininką, taip pat skatinti aktyvią praktikos ir mokslo integraciją, Psy.D. Disertacijos rašymas įterpiamas per ketverius kursų metus. Mes siūlome keletą kursų, skirtų konkrečiai disertacijos kūrimui ir rašymui (įskaitant studentų paramą ir mentoravimą, kai jie dirba savo disertacijose). Mes taip pat aktyviai konsultuojame, įskaitant reguliarius susitikimus su disertacijų vadovais ir mokslinių tyrimų koordinatoriais. Jis yra sudarytas taip, kad disertacija būtų baigta baigus keturis kursų metus.

"Pacifica" patvirtina studentų pačių interesus, pakviečiame studentų aistras ir reaguoja į pasaulio poreikius, kad informuotume apie jų idėjų plėtrą. Mes taip pat skatiname aktyvų giliųjų psichologinių objektyvų ir perspektyvų integravimą savo disertacijoje, į kuriuos gali būti atkreiptas dėmesys į jų svajones, vidines pasipriešinimo, vaizduotės ar empatijos santykines reakcijas į žmonių kančias.

Kaip ir visų disertacijų atveju, "Psy.D." Disertacinis procesas "Pacifica" yra intensyvus ir intensyvus. Jis taip pat yra kliniškai reikšmingas ir remiasi giliu psichologiniu klinikiniu bei tyrimų požiūriu. Galiausiai mes, disertaciją, kaip ir kitas mūsų mokymo dalis, žvelgia kaip į prasmingą ir transformacinę kelionę, kuri ne tik siekia prisidėti prie žmonių ar bendruomenių gyvenimo gerinimo, bet ir pačių studentų skatinimo.

72286_DSC04551_preview.jpeg

Kur studentas baigia 2,500 valandų praktikumo / stažuotės reikalavimą?

Daktaro klinikinės programos studentai privalo kaupti 2500 valandų patvirtintos ir prižiūrimos klinikinės patirties. Šios valandos gaunamos dviem mokymo lygmenimis: "Practicum" (1000 valandų) ir stažuotės (1500 valandų). Abiejų lygių mokymai pasiekiami ne universitetuose, pavyzdžiui, klinikose, ligoninėse, gydymo centruose ar kitose agentūrose, kuriose psichologai teikia paslaugas. Praktinio mokymo kursas yra žemesnis, intensyvesnis ir labiau prižiūrimas, o jo mokymas atliekamas per antrąjį, trečiąjį ir ketvirtąsias klases "Pacifica". Klinikinio mokymo instrukcijoje pateikiami klinikinio mokymo pradžios reikalavimai. Kursų metu studentai dalyvauja ketvirtadienio vakaro praktikų seminaruose, kuriuose yra grindžiamas jų klinikinio rengimo patirtis mažų grupių diskusijose, atvejų konferencijose ir intensyvi fakulteto priežiūra. Priešingai nei praktiniai mokymai, stažuočių mokymai yra aukštesnio lygio mokymai, turintys daugiau nepriklausomybės ir atsakomybės, ir yra atliekami po to, kai studentas baigė visus kursinius darbus ir išlaikė išsamius egzaminus. Praktika, priešingai nei praktika, yra apibendrinamoji ir netapusio mokymosi patirtis, kurioje įgyti įgūdžiai ir žinios, gautos per kursų ir praktikumo patirtį. Visa čia aprašyta mokymo veikla yra koordinuojama ir remiama Pacifica mokymo tarnyboje, įskaitant mokymo koordinatorių ir klinikinio mokymo direktorių.

Ar studentas gali naudotis praeities asmeninės terapijos valandomis, kad galėtų patenkinti 60 valandų asmeninės terapijos poreikį?

Asmens terapijos reikalavimas yra neatskiriama programos dalis, būtina besivystančioms klinikų praktikoms, naudojančioms save kaip kitų žmonių gijimą. Be to, asmeninis savimoniškumas yra būtinas kitiems studentų dalyvavimo procesams, įskaitant mokslinius tyrimus su žmogaus dalyviais arba klinikinius ir mokslinius dialogus psichologinių žinių plėtojimo srityje. Todėl ne mažiau kaip 60 valandų asmeninės terapijos reikia baigti, kol studentas yra įtrauktas į programą. Šios valandos gali būti baigtos individualiose, grupinėse, pora ar šeimos nustatymuose.

Gyvenimo aprašymas

Klinikinė psichologija Psy.D. klases vyksta keturių dienų sezonuose (ketvirtadienio vakare iki sekmadienio popietės) kartą per mėnesį rudenį, žiemą ir pavasarį ketverių metų laikotarpiu. Tarp mokymosi sesijų, mokymosi ir mokymų tęsiasi individualus dėstytojų dėstymas, žiniatinklio mokymasis ir koortros palaikymo grupės. Iki doktorantūros stažuotės tikimasi, kad penktadalis mokymo programos metu bus baigta kursų ir disertacija.

PENKTYNIŲJŲ METŲ DARBAS

Iki 1,500 valandų iki doktorantūros stažuotės klinikinėje psichologijoje baigimas - 980 CY, 3 vienetai

Pasirinktuose kursuose gali būti internetinių komponentų. Ši mokymo programa nėra skirta patenkinti visus kiekvienos valstybės keliamus reikalavimus leidimų išdavimui klinikinėje psichologijoje. Ši mokymo programa gali skirtis atsižvelgiant į besikeičiančius akademinius poreikius.

Pirmi metai

Kursai

 • Kognityvinis ir intelektualusis vertinimas - 930 CY, 3 vienetai

 • Objektinis asmenybės įvertinimas - 931 CY, 3 vienetai

 • Klinikinis pokalbis - 940 CY, 1 vienetas

 • Išplėstinė psichopatologija I - 730 CY, 2 vienetai

 • Teisinė, etinė ir profesinė praktika - 832 CY, 2 vienetai

 • Giluminės psichologijos ir žmonių mokslo tradicijų įvadas - 819 CY, 2 vienetai

 • Jungijos psichoterapija I - 810 CY, 2 vienetai

 • Psichoanalizės psichoterapija I - 711 CY, 2 vienetai

 • Profesinio tobulinimo seminaras I - 755 CY, 1 vnt

 • Profesinio tobulinimo seminaras II - 756 CY, 1 vienetas

 • Profesinio tobulėjimo seminaras III - 757 CY, 1 vnt

 • Statistika ir kiekybiniai tyrimo modeliai ir metodai I - 950 CY, 3 vienetai

 • Statistiniai duomenys ir kiekybiniai tyrimo modeliai ir metodai II - 951 CY, 3 vienetai

 • 1 metų metinis programos tobulinimo įvertinimas - 758 CY, vienetai

Antri metai

Kursai

 • Žmogaus elgesio pažinimo pagrindai - 837 CY, 3 vienetai

 • Biologiniai žmogaus elgesio pagrindai - 735 CY, 3 vienetai

 • Lytis ir žmogaus seksualumas - 901 CY, 1 vnt

 • Lytis ir žmogaus seksualumas - 700 CY, 2 vienetai

 • Alkoholis, cheminė priklausomybė ir priklausomybė - 900 CY, 2 vienetai

 • Įrodymas pagrįsta psichoterapija - 913 CY, 2 vienetai

 • Psichoterapija su įvairiomis populiacijomis - 845 CY, 2 vienetai

 • Integruojantis ir tarpprofesinis gydymo metodas - 920 CY, 1 vienetas

 • Vertinimo praktinis seminaras I - 759 CY, 1 vnt

 • Įvertinimo praktinis seminaras II - 760 CY, 1 vnt

 • Įvertinimo praktinis seminaras III - 761 CY, 1 vienetas

 • Kokybiniai tyrimo modeliai ir metodai - CY 952, 2 vienetai

 • Disertacija - 955 CY, 2 vienetai

 • Psichometrinio matavimo teorijos - 933 CY, 3 vienetai

 • 2 metų metinis programos tobulinimo įvertinimas - 762 CY, 0 vienetai

Treti metai

Kursai

 • Projektyvus asmenybės įvertinimas - 938 CY, 2 vienetai

 • Išplėstinė psichopatologija II - 731 CY, 2 vienetai

 • Palyginamieji psichoterapijos metodai - 770 CY, 2 vienetai

 • Socialiniai žmogaus elgesio pagrindai I - 800 CY, 3 vienetai

 • Psichologija I: vaikystė iki paauglystės - 830 CY, 2 vienetai

 • Bendrijos psichikos sveikata, viešoji politika ir giluminė psichologija - 825 CY, 2 vienetai

 • Psichoanalizės psichoterapija II - 712 CY, 2 vienetai

 • Psichoanalizės psichoterapija III - 715 CY, 2 vienetai

 • Psichoterapijos praktikos seminaras I - 763 CY, 1 vnt

 • Psichoterapijos praktikos seminaras II - 764 CY, 1 vienetas

 • Psichoterapijos praktikos seminaras III - 765 CY, 1 vnt

 • Išplėstiniai tyrimo metodai klinikinėje psichologijoje I - 956 CY, 3 vienetai

 • Išplėstiniai tyrimo metodai klinikinėje psichologijoje II - 957 CY, 2 vienetai

 • Disertacijos baigimas I - 958 CY, 3 vienetai

 • Trečiųjų metų metinis programos tobulinimo įvertinimas - 766 CY, 0 vienetai

 • Visapusiškas portfelis - 989 CY, 0 vienetai

Ketvirtieji metai

Kursai

 • Vystymosi psichologija II: suaugusiųjų amžius - 801 CY, 3 vienetai

 • Socialiniai žmogaus elgesio pagrindai II: grupės procesai - 802 CY, 3 vienetai

 • Klinikinės priežiūros ir konsultacijų principai - 752 CY, 2 vienetai

 • Psichofarmakologijos principai - 873 CY, 3 vienetai

 • Vietos požiūris į psichologiją - CY 803, 1 vnt

 • Veiksmingi žmogaus elgesio pagrindai - 838 CY, 2 vienetai

 • Smurtas ir trauma - 834 CY, 3 vienetai

 • Patvarumas ir vaizdiniai integruotame gydyme - 923 CY, 1 vnt

 • Psichoanalitinė psichoterapija IV - 716 CY, 2 vienetai

 • Psichoterapija po psichoanalizės - 815 CY, 2 vienetai

 • Jungijos psichoterapija II - 811 CY, 2 vienetai

 • Disertacijos baigimas II - 959 CY, 3 vienetai
72287_DSC04624_preview.jpeg

Baigimo reikalavimai

Baigimo laipsnio reikalavimai

 1. Studentai privalo baigti iš viso 116 vienetų vienetų, kad būtų įvykdytas vieneto reikalavimas baigus studijas. Iš viso 107 akademinių vienetų ir iš viso 9 pre-doktorantūros stažuotės vienetai.

 1. Kiekviename baigtame kurse reikia minimalaus "B" lygio.

 1. Būtina išlaikyti bendrą 3,0 taškų vidurkį.

 1. Studentai turi atitikti lankymo reikalavimus, išdėstytus Studentų knygoje. Studentai gali praleisti tik keturias klases per mokslo metus ir ne daugiau kaip 1/3 visų klasių valandų.

 1. Studentai turi pateikti ir ginti disertaciją, kurią priima fakultetas.

 1. Studentai privalo baigti ne mažiau kaip 1000 praktikos valandų.

 1. Studentai privalo baigti 1500 valandų stažuotes.

 1. Studentai privalo baigti 60 valandų asmeninės terapijos.

 1. Studentai turi sėkmingai išlaikyti išsamų egzaminą trečiųjų metų pabaigoje.

 1. Studentai privalo laikytis visų studentų, disertacijų ir klinikinių vadovų taisyklių ir procedūrų.

Klinikinis rengimas

Reikalaujama ne mažiau kaip 1 000 praktikos valandų ir 1500 praktikos valandų. Studentus į praktikumą įdarbins Klinikinio mokymo direktorius. Studentai turi įgyti stažuotę konkurso būdu. Rekomenduojama, kad stažuotės būtų baigtos daugiadalykioje aplinkoje, kurioje siūloma įvairia patirtimi. Skatinamas kultūriniu požiūriu skirtingos svetainės pasirinkimas. Išsamų visų klinikinio rengimo reikalavimų aprašymą rasite dabartiniame Klinikinio mokymo vadovo leidime.

Fakulteto pamokymas

Kiekvienam studentui priskiriamas mentoriaus patarėjas visą programos laiką. Fakulteto konsultantai reguliariai susitinka su savo studentų patarėjais, siekdami stebėti savo akademinius pasiekimus, aptarti mokslinių interesų sritis, prižiūrėti klinikinę plėtrą, padėti disertacinei pažangai ir teikti asmeninę ir profesinę pagalbą. Disertacinio mokymo etapo metu Studentų disertacijos komiteto pirmininkas yra paskirtas savo fakulteto patarėju, siekiant padėti studentams aktyviai integruoti savo akademinius, klinikinius ir disertacinius mokymosi aspektus.

Pasirengimas klinikinės psichologijos licencijavimui

Ši mokymo programa gali neatitikti visų kiekvienos valstybės keliamų reikalavimų dėl leidimų išdavimo klinikinėje psichologijoje. Studentai, norintys gauti leidimą Kalifornijoje, įsigis regioninį akredituotą doktorantūros studijų kursą, kuris leistų jiems gauti licenziją kaip klinikinį psichologą Kalifornijoje; tačiau, atsižvelgiant į tai, kad reikalavimai keičiasi, mokiniai yra atsakingi už tai, kad jie vis dar žinotų apie galiojančias licencijavimo taisykles. Kiti studentai gali tekti laikytis papildomų leidimų išdavimo reikalavimų savo kilmės valstybėje ir taip pat atsakyti už tai, kad jie žinotų, kokie yra taikomi valstybės licencijų reikalavimai.

Priėmimo sąlygos

 • Tikimasi, kad pareiškėjai pateiks tvirtą pagrindą psichologijos srityje ir parodys susidomėjimą ir gebėjimą giluminės psichologijos studijoms, kurios bus įvertintos paraiškų pateikimo procese bakalauro lygio pareiškėjams.

 • Programa siekia asmenybių, kurie yra psichologiškai suprantami ir parodo emocinę atsparumą, reikalingą dirbti santykinėse srityse su įvairiais asmenimis ir bendruomenėmis, įskaitant bendruomenės psichinės sveikatos nustatymus.

 • Be pažangių rašymo ir stipendijų įgūdžių, sėkmingi kandidatai turės prižiūrėti klinikinę patirtį ir parodyti susidomėjimą psichologijos, humanitarinių ir gamtos bei humanitarinių mokslų santykiais.

 • Asmeninės gilios psichoterapijos patirtis yra labai vertinama.

 • Paraiška:

  • Asmens pareigos (3-5 puslapiai)
  • Resumé / CV
  • Mažiausiai 10 puslapių akademinio rašymo pavyzdys ir papildomas rašymo pavyzdys nesąmoningam
  • 3 raidės su rekomendacine forma
  • Oficialūs stenogramos - turi turėti bakalauro / magistro laipsnį iš regiono akredituotos ar valstybinės aukštosios mokyklos

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • MA (Counselling Psychology) (Coursework)
  • Pretoria, Pietų Afrikos Respublika
 • Child Development - Counseling and Family Services
  • Carson, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Diploma of Counselling
  • Darwin, Australija