Keystone logo
Ohio Valley College Of Technology

Ohio Valley College Of Technology

Ohio Valley College Of Technology

Įvadas

Ohio Valley College Of Technology ( OVCT ) buvo įkurtas 1886 m., Siekiant patenkinti trijų valstybių teritorijos mokymo poreikius. Jau daugiau nei šimtmetį mūsų kolegija yra bendruomenės tradicija studentams, siekiantiems kokybiško išsilavinimo, paruošiant juos paklausioms sritims. Ohio Valley College Of Technology studentai mokosi iš patyrusių dėstytojų, kuriems tai rūpi. Tūkstančiai žmonių gavo mokymus, kurių jiems reikėjo norint pasiekti didelę karjerą ir puikų gyvenimą. Nesvarbu, ar esate tik baigęs vidurinę mokyklą, ar turite tobulinti savo įgūdžius šiandieninei karjerai, Ohio Valley College Of Technology gali padėti įgyvendinti jūsų tikslus. Mūsų ilgalaikė patirtis tarnaujant studentams ir darbdaviams šiame regione yra labai naudinga mūsų absolventams. Dažnas bendravimas su darbdaviais leidžia mums išlaikyti darbdavių reikalaujamus įgūdžius. Mūsų absolventas Karjeros valdymo biuras dirba su darbdaviais, kad patenkintų personalo poreikius ir padėtų mūsų absolventams rasti baigiančią karjerą.

Ohio Valley College Of Technology daugelį metų tarnauja studentams ir darbdaviams visame Ohajuje. Ši ilgalaikė patirtis yra naudinga mūsų studentams. Mūsų atviras ir dažnas bendravimas su darbdaviais leido išlikti darbdavių ieškomiems įgūdžiams ir jų personalo poreikiams, kad mes galėtume efektyviai padėti studentams karjerą baigus studijas. Ohio Valley College Of Technology nuolat peržiūri ir pritaiko savo programas, kad atitiktų besikeičiančius vietos darbo rinkos poreikius.

Ohio Valley College Of Technology yra instituciškai akredituotas Sveikatos mokymo mokyklų akreditavimo biuro (ABHES) suteikti asocijuotus laipsnius ir diplomus.

Vietos

  • East Liverpool

    Ohio 170,15258, 43920, East Liverpool

    Klausimai