Keystone logo
University of Osijek Faculty of Economics

University of Osijek Faculty of Economics

University of Osijek Faculty of Economics

Įvadas

Šiemet, Ekonomikos fakultetas Osijek sukanka penkiasdešimt antrą jubiliejų sėkmingo darbo ir aštuonerių metų įgyvendinimo pritaikytų pagal visiškai naują mokymo programas Bolonija sutartis.

Tai fakultetas suvaidino svarbų vaidmenį mokymo mokslininkus ir ekspertus šiame Kroatijos dalyje. Iki 2013 10,316 studentai baigė, 345 baigėte magistrantūros specialistų studijas, 691 buvo suteiktas magistro laipsnius ir 191 buvo suteiktas daktaro laipsnius. Fakultetas nori įsitvirtinti kaip savarankiškas, modernus, palyginti konkurencinga įstaiga, netoli Europos ir pasaulio kokybės standartus mokymo ir mokslinių tyrimų. Šių tyrimų rezultatai atsispindi ypač atgaivinimo ir didinti tarptautinės ir vietos bendradarbiavimo lygį, didinant dalyvavimą studentų iš skirtingų lygių švietimo programas.

2011, fakultetas buvo atlikta sėkmingai procesą tarptautinį akreditavimą ir buvo apdovanotas IQA (CEEMAN Tarptautinė kokybės akreditacija) sertifikatą patvirtinantį kokybę programos ir jos įgyvendinimo, personalo potencialą ir kokybės įrangos, taip pat galutinių rezultatų. Pavadinimas Ekonomikos fakulteto Osijekas taip pat galima rasti tarptautinėje akademinėje duomenų bazę geriausių pasaulio verslo mokyklų. Toks atpažįstamumą tarptautiniu lygiu atnešė papildomą pripažinimą, UNESCO katedros Verslumo, kurioje sudaroma institucijoms ir asmenims už išskirtinius pasiekimus srityje.

2013 m fakultete gavo Atitikties sertifikatas ISO 9001: 2008 standarto, Kuris tarnauja kaip patvirtinti fakulteto įsipareigojimą teikti aukštos kokybės švietimo paslaugas ir mokslinius tyrimus ir įgyvendinti sėkmingą valdymo organizacinę sistemą.

Tas faktas, kad Ekonomikos fakultetas Osijek buvo prieš įkurta 52 metaiKaip vienas iš pirmųjų aukštojo mokslo įstaigų mieste ir regione, ir kad jis buvo vienas iš statybinių blokų nustatymo JJ Strossmayer universitetas Osijekas kelionėms, aiškiai rodo, kad turtingas tradicijas ir pateikti intelektinės talpa fakulteto bus stiprios Stimulų plėtros ekonomikos ir regione ir Kroatijoje, kaip visuma.

Vietos

  • Ekonomski fakultet u Osijeku Trg Ljudevita Gaja 7 , 31000, Osijek

Klausimai