Keystone logo
Oregon State University Carlson College of Veterinary Medicine

Oregon State University Carlson College of Veterinary Medicine

Oregon State University Carlson College of Veterinary Medicine

Įvadas

Misija

Oregono valstijos universiteto Karlsono veterinarijos koledžas tenkina Oregono, tautos ir pasaulio poreikius, mokydamas naujos kartos praktikai paruoštų veterinarijos gydytojų kartą, teikdamas moderniausias diagnostikos ir klinikines paslaugas bei remdamas nuolatinį veterinarijos gydytojų švietimas. Koledže atlikti biomedicininiai tyrimai vis labiau praplečia veterinarijos galimybes, sprendžiant gyvūnų sveikatos problemas ir gyvūnų ligų svarbą visuomenės sveikatai.

Veterinarinės medicinos kolegijos strateginis planas yra daugiau nei metus trukusių intensyvių minčių, tyrimų, diskusijų, apklausų ir įvairių asmenų, esančių Kolegijoje, ir suinteresuotųjų grupių už Kolegijos ribų, rinkimo rezultatas. Rezultatas yra planas, atspindintis mūsų vertybes, misiją ir ambicijas.

Strateginis planavimas iš prigimties yra į ateitį orientuotas pratimas, numatantis tai, ką svarbu pabrėžti ar nustatyti prioritetus per ilgesnį laikotarpį nei įprasta operatyvinė veikla, kad būtų užtikrinta nenutrūkstama organizacijos vertė ir aktualumas ateityje.

Planavimo procesas apėmė šiuos pagrindinius žingsnius:

Suprask mūsų situaciją

Nustatykite ateitį, kurios siekiame

Apibūdinkite ir iššūkius, ir galimybes, susijusias su ta ateitimi

Nustatykite tinkamus veiksmus, kuriuos šiandien žengsime, kad pasiektume tą ateitį

CVM strateginio planavimo valdymo komitetas siekė suprasti išorines tendencijas ir apribojimus, turinčius įtakos CVM ir profesijai. Prisidėjus dėstytojams, darbuotojams ir studentams, valdymo komitetas aptarė, jų manymu, svarbius būsimus CVM sėkmę, ir parengė keturių strateginių prioritetų rinkinį, kurį sudaro planas.

Tikimės, kad sieksime šių tikslų ir pasidalinsime savo sėkme su visais, kurie palaiko Koledžą.

Vietos

  • Corvallis

    Southwest 30th Street,700, 97331, Corvallis

    Klausimai