Keystone logo
Open University Pažangiosios klinikinės praktikos magistras
Open University

Pažangiosios klinikinės praktikos magistras

Online United Kingdom

30 Months

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 11 160 *

Nuotolinis mokymasis

* Iš viso išlaidų

Įvadas

Ši kvalifikacija parengs jus pažangiajai klinikinės praktikos vaidmeniui, ugdant žinias ir kritinį supratimą apie pažangią klinikinę praktiką, vadovavimą ir valdymą, mokslinius tyrimus ir švietimą – keturis ramsčius, kuriais grindžiama pažangi praktika – ir ugdant įgūdžius, leidžiančius veikti aukštai. autonomijos lygis. Jūs pagerinsite savo įgūdžius atliekant holistinį ir sisteminį vertinimą, sudėtingų sprendimų priėmimą ir aukštos kokybės įrodymais pagrįstų intervencijų teikimą pacientams, klientams ir jų šeimoms. Jums turėtų padėti sveikatos priežiūros darbdavys, o studijuojant, kol dirbate, jūsų mokymasis bus sustiprintas taikant teoriją savo praktikos apimtyje.

Šioje programoje yra nemedicininių vaistų išrašymo modulis, kurį sėkmingai baigę galite įgyti teisės aktų nustatyto pripažinimą kaip nemedicininį receptą skiriančiam specialistui pagal savo praktikos sritį.

Pagrindinės kurso savybės

  • Apima keturis ramsčius, kuriais grindžiama pažangi klinikinė praktika – klinikinė praktika, vadovavimas ir valdymas, moksliniai tyrimai ir švietimas.
  • Plėtoja jūsų pagrindines pažangios klinikinės praktikos ir konkrečios srities klinikinės praktikos galimybes.
  • Teikia mokymąsi ir savo lyderystės įgūdžių tobulinimą klinikiniu ir strateginiu lygiu, kad būtų galima informuoti apie žmonių valdymą ir paslaugų plėtrą.
  • Išmokite kritiškai vertinti, vertinti, įgyvendinti ir skleisti mokslinius tyrimus, kad paremtumėte profesinę praktiką savo klinikinėje aplinkoje.

Programos rezultatas

Studijų programa

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai